czwartek, 4 maja 2017

WODNIK - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse

Miesiąc pełen radosnych wiadomości zawodowo-finansowych. Wielu z was otrzyma ciekawą propozycję z innej firmy. Posypią się awanse :)  Wodniki szukające dodatkowego zarobku trafią na taką okazje o jakiej nawet nie śnili. Będziecie mogli w tym miesiącu odłożyć znaczną kwotę na wakacje. Pozytywne odpowiedzi dostaną ci, któzy ubiegają się o kredyt. Wodniki szukające nowego lokum znajdą coś co zadowoli całą rodzinę. 

Zdrowie

Problemy moga wystąpić z nerkami . Piasek da o sobie znać i trzeba będzie zastosować specjalną terapię. Niektórym z was dokuczać może opuchlizna. Prosze zadbać o dostateczną ilość wypijanych płynów i przyjmowanie leków zgodnie z zaleceniem lekarzy. 

Uczucia

Wodniki w stałych związkach moga mieć problemy z teściową lub wścibską sąsiadką. Samotni spotkają kogoś kto deklaruje chęć stworzenia związku ale nie zawsze taka osoba wnosi ze sobą to na czym wam zależy.  Ogólnie rzecz ujmując, w tej dziedzinie życia wszyscy,  niezależnie od statusu związku narażeni jesteście na małe rozczarowania i niezadowolenia. Często pojawiać się będzie myśl o wycofaniu się ze związku o zakończeniu czegoś co nie daje pełnej satysfakcji. Będą to jednak tylko myśli, które nie rozwiną się raczej w formę działania. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz