niedziela, 28 maja 2017

WODNIK - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

Praca i finanse


Bardzo pozytywny zawodowo czeka na was czerwiec. Poszukujący zatrudnienia trafią na to o czym marzyli wędrując z jednej rozmowy na drugą. Podpisana zostanie umowa a wy poczujecie się silni i młodzi. Wodniki pracujące otrzymają nowe zlecenia lub nowych współpracowników z których będą bardzo zadowoleni.  Uda się dokonać oczekiwanych transakcji z bankiem. 
Wielu otrzyma zasłużony awans pomimo silnej konkurencji. Poczujecie się znowu silni i młodzi. Spojrzycie na swoją pracę innym okiem. Tym razem okiem orła. 

Zdrowie

Odezwą się dolegliwości związane z podwójnymi organami. Wprawdzie przejściowe, ale prosze zadbać o nie, przyjrzeć się im z bliska.
Nadmierne obowiązki jakie wzięliście na siebie ostatnio sprawią, że organizm zacznie wołać o odpoczynek. Weźcie to pod uwagę podczas tworzenia programu zawodowego. Z godzin nadliczbowych z pewnością trzeba będzie zrezygnować. "Skarżyć" się może również kregosłup.

Uczucia

Wodniki, które od dłuższego już czasu noszą się z zamiarem zakończenia związku, jeżeli nie dokonają tego teraz to w nastepnym miesiącu już napewno.  Sprawy uczuciowe stanowić moga dla was źródło trosk i nieustannych przemyśliwań.  Będziecie próbować uratować coś za wszelką siłę. Nie róbcie tego. Jak coś się wali aż tak, to znaczy, że jego czas dobiegł końca. Może partner ma coś innego do stworzenia a może to na ciebie tuż za rogiem czeka ktoś nowy. Nie zatrzymuj tego, co nie ma już racji bytu, bo pozostała tylko złość i upór i lęk przed rozstaniem. 
Samotne Wodniki chętnie wiązać się będą ze znakami wodnymi (Ryby, Rak, Skorpion). Ich towarzystwo da wam radość i ciepło. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz