czwartek, 4 maja 2017

STRZELEC - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse

Radość powinna zawitać do większości z was. Uda się wam osiągnąć to co sobie zaplanowaliście. Dotrze wyczekiwana gotówka, odezwią się starzy dłużnicy. Uda się spłacić zaległe rachunki. Powodzenie mieć będą zwłaszcza te Strzelce, których praca związana jest z uczuciami i terapią. Osoby szukające nowej pracy proszę nie unikać spotkań w gronie znajomych, bankietów, ałych i większych imprez.  To właśnie podczas jednej z nich spotkać możecie kogoś, kto nie tylko powie o wolnym miejscu pracy, ale równiez sam okazę się pracodawcą. 


Zdrowie

Proszę o przestrzeganie zaleceń lekarza wszystkich,  którzy ostatnio niedomagają. Czasem trzeba coś wyciąć, oczyścić by mogło organizm mógł funkcjonować bez zarzutu. 

Uczucia

Stabilizacja w waszym związku osiąga taki moment gdy zaczyna wiać nudą. Wypadałoby więc stworzyć coś, co doda blasku, pozwoli rozkwitnąć i zaciekawić. Koniecznie.  Wielu Strzelców uratuje wiadomość o długo wyczekiwanym dziecku. Będzie to radość, która mocno i radośnie rozbuja na nowo związek. Samotne Strzelce do 20 maja poznają osobe, któa mocno zaqwróci w głowie i rozbuja marzenia. Coś zacznie się dziać :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz