czwartek, 4 maja 2017

KOZIOROŻEC - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse

Koziorożce, które ostatnio straciły pracę lub tez przymierzają się do jje zmiany moga liczyć na pozytywne zbiegi okoliczności. pojawi się sygnał z właściwego źródła, które zapewni dobre wynagrodzenie i pozytywne warunki pracy. Kazdy kto zdecyduje się na zminaę, kto zaryzykuje ma szansę na rozwój zawodowy i ozobisty. Finanse będą przypływac ale w tym miesiącu proszę nie rozrzucać gotówki zbyt szeroko bo szykuje się sporo wydatków. 
Zdrowie

Wiadomosci na temat zdrowia ucieszą tych, którzy od dawna chorują. To nie znaczy jednak, że będziecie mogli natychmaist wstać i tańczyć. Trzeba dokończyć tego co zostało zaczęte. Terapia musi być dokończona. Prosze dobrze wypocząć, bo tylko to gwarantuje dobre efekty. 

Uczucia

W stałych związkach powieje nudą i dobrze byłoby poszukać czegoś na rozgrzanie sytuacji. Może wspoólny wyjazd, wycieczka, romantyczny wypad za miasto. samotnym bardzo dobrze zrobi kontakt z grupą osób szukających partnera. Wprawdzie to wszystko na odległość tylko ale ładnei wyrówna energie i doda zapału do dokonywania zmian w życiu. Ci którzy się odważą na taki krok mają szansę na szybkie poznanie kogos bardzo interesującego. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz