czwartek, 4 maja 2017

BARAN - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse


Bardzo dużo pracy was czeka w tym miesiącu. Nie liczcie za bardzo na błogie leniuchowanie bo oprócz stałych zajęć dojdzie wam jeszcze mnóstwo innej dodatkowej pracy. Upomną się o was poprzedni szefowie, zapragną was znowu mieć obok siebie. Pokażą sie tez na horyzoncie nowe oferty o jakich nawet nie śniliście do tej pory. Pozytywne odpowiedzi w sprawie podwyżki. Wielu z was otrzyma awans. Bardzo dużo baranków zdecyduje się na otwarcie własnej działalności lub poszerzenie już istniejącej. Przypływ gotówki i to w sporych ilościach z różnych źródeł.Zdrowie 

Pozytywne informacje w sprawie nękającej was choroby. Trudności zostaną ujarzmione a organizm wprowadzać zacznie równowagę. Dobre efekty diety będą mocno widoczne. Proszę tylko uważać na zbytnia impulsywność i wrażliwość. Szczerze mówiąc watpię by udało wam się to całkiem opanować no ale może troszkę chociaż się uda :) 


Uczucia

Bardzo dobry miesiąc dla wszytskich będących w stałych związkach. wasze problemu uda się pozbierać do kosza i wyrzucić. W domu zapanuje ciepła rodzinna artmosfera. Miłość wybuchnie na nowo i z radością oddawać się będziecie wakacyjnym planom. 
Samotne baranki na rodzinnych imprezach spotkaja kogoś, kto wpadł tam przypadkiem . wpadł i został bo zatonął w głębi waszych pięknych oczu.  Wasz czar osobisty będzie miał super moc teraz, tak więc, płyńcie swobodnie na fali nowego flirtu, nowej miłości. Maj rządzi się własnymi erotycznymi prawami i koniecznie trzeba z tego skorzystać. 


4 komentarze:

 1. Baranek serdecznie dziękuje za super horoskop teraz czeka na jego wyniki

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziekuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na początku maja rozpadł się mój związek , szukam też pracy.....zimny maj .....smutny ....Deli

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak będzie przebiegała ciąża? Czy poród będzie ciężki? To będzie chłopiec,dziewczynka? Czy ojciec dziecka okaże sie tym jedynym?czy to miłość mojego życia? K.31.08.1987

  OdpowiedzUsuń