niedziela, 28 maja 2017

LEW - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

Praca i finanse

Bardzo dobry miesiąc w tematach  finansowo- zawodowych. Zapowiada się dodatkowa oferta, zlecenie. Dodatkowy zysk i to w takiej formie w jakiej sprawi wam radość. Mam tu na myśli takie zlecenie, wykonanie którego wam się spodoba, nie będzie tylko obowiązkiem i żmudnym zajęciem dla forsy.
Bardzo możliwe, że otrzymacie niepodziewany awans. Lwy oczekujące na pożyczkę również czekają dobre nowiny. Ogólnie poprawa sytuacji finansowej w stosunku do tej z "tu i teraz". Dodatkowe lekcje prywatne lub sesje z pacjentami czekają na osoby leczące lub uczące. 

Zdrowie

Radosna wiadomość dla Lwów marzących o powiększeniu rodzinki. Pozytywne wiadomości dla tych, którzy czekają na wyniki badań ginekologicznych. Uspokojenie, radość. Pogodzenie się z samotnością. Odnalezienie siebie, zadowolenie z dokonanych wyborów. Spokój ciała i Duszy po dokonanych wyborach. Związek, który wpłynie cudownie na waszą psychikę. Zadowolenie z życia seksualnego.

Uczucia

W tym miesiącu interesować was będzie przede wszystkim to, co zapowiada się stabilnie. Tak więc znajomości, "które ciągną się "od pewnego czasu ale nie wnoszą nic konkretnego "pójdą do kosza". Samotne Lwy i Lwice położą kres wielu znajomościom. I otworzą się w kierunku tego, co ma szansę zaistnieć naprawdę. " Taką czystkę przeprowadzą zarówno osoby samotne jak i te w długich związkach. Czerwiec dokończy to, co zaczął maj. Selekcja i uwalnianie się i prawie równocześnie budowanie nowych związków. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz