niedziela, 28 maja 2017

PANNA - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

Praca i finanse 

Czerwiec niestety zmusza niektóre Panny do wypoczynku. Nakazuje zatrzymać się w biegu, odpocząć i przygotować do dalszego działania. Kilka dni miesiąca upłynie pod znakiem oczekiwań i zbierania siły a czasem i odwagi przed kolejnym krokiem. Czekają was sytuacje w których potrzebna będzie logika i spokój. Sytuacje, które wydawać się mogą trudne rozwiążą się dla was pozytywnie. 
Tak więc każdy kto ma jakieś sprawy urzędowe, sądowe z zakładem pracy lub w temacie finansowym ma szansę je zakończyć pozytywnie.  Dobry to zwiastun również dla szukających pracy zwłaszcza w dziedzinach prawa czy dziennikarstwa. Król Mieczy nadaje szybkości działaniom i niszczy lenistwo, jeżeli kogoś z was ogarnie. Pozwoli żyć produktywniej ale też zadba o to by wysiłek nie był ponad miarę. Czerwiec to jednak dla was przede wszystkim miesiąc planowania, organizowania nowego programu a nie konkretnej pracy w sensie realizowania wielkich zamierzeń. 


Zdrowie

Wiele Panien zaplanowało sobie wprowadzić zmiany w swoim stylu życia mające na uwadze przede wszystkim wygląd. No wiadomo, lato idzie a z nim plażowanie :) Duże szanse na realizację widać, rezultat też powinien być prawie oczekiwany. Prawie, bo jak widzę dobrotliwego Króla Pucharów to nie mogę się oprzeć obrazowi folgowania sobie tu i tam. Koniec końców zadowolenie i tak będzie. 

Uczucia

Tutaj będzie się działo, oj będzie. Panny w stałych związkach, które już nudne zaczynały być zostaną obudzone przez partnerów i zachęcone do działań bardziej czynnych i uczuciowo i erotycznie. Zapachnie znowu ciepłem, mizianiem i większą ilością erotycznych zabaw. 
Samotne Panny spotkają na swej drodze ognistego kochanka i o ile ktoś taki jest akurat potrzebny, to będzie się działo. :) 
Radość powinny odnaleźć i te Panny, dla których bardzo ważne było zdobyć tę jedyną konkretną osobę. Kochani, w tym miesiącu zwycięstwo należeć będzie do was. Bez względu na to, czy temat dotyczy związku kiedyś zerwanego czy zupełnie nowego. Ruszy do przodu a wy będziecie mogli założyć wieniec zwycięstwa nie tyle na głowę ile na serce. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz