poniedziałek, 29 maja 2017

BYK - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

Praca i finanse

Ζapowiada się trudny miesiąc pełen nowych i starych zadań. Na szczęście widać też podpisywanie nowych umów i podjęcie nowej pracy. Tak więc Byki szukające zatrudnienia z pewnością rozpoczną już w tym miesiącu pracę a trudny okres poszukiwań dobiegnie końca. Wielu z was zechce zmienić pracę i wybrać coś bardziej odpowiedniego.  

Bardzo możliwa zmiana miejsca pracy albo nawet zawodu. Niektórzy z was rozpoczną różnego rodzaju kursy i douaczanie w zakresie nowych zajęć. Prosze pamiętać o nie przeforsowywaniu się. Bardzo ważne byście w tym miesiącu nie nakłądali na siebie zbyt dużo zadań. 


Zdrowie

Bardzo dobre wiadomości dla osób pragnących powiększyć rodzinkę. Super fajne informacje również dla tych, którzy robili ostatnio badania i obawiają się o ich wyniki.  Zdrówko i dobry humor dopisywać wam będą. 

Uczucia

Widać możliwości pojawienia się ciąży, tak więc jeżeli ktoś nie chce zostać mamusią czy tatusiem w tym czasie po raz pierwszy czy kolejny, to proszę o podwójne zabezpieczenia.  Samotne Byki spotkają na swej drodze osoby z przeszłości. Jest szansa na powrót ukochanej osoby.  Możliwy również związek z osobą z grona swoich znajomych. 
Byki w stałych związkach odnajdą dawny spokój, obgadają jakieś tam niejasności i powróci atmosfera miłosci i radosci. 

1 komentarz:

  1. Witam, czy ja ur. 06.05.1975 i kobieta ur. 24.06.1985 wyznamy sobie uczucia? Czy ją wreszcie przytulę?

    OdpowiedzUsuń