poniedziałek, 29 maja 2017

RYBY - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

Praca i finanse

Bardzo radosne karty macie kochane Rybki w tym dziale. Nowi uczniowie, nowe zlecenia. Bardzo dobra opinia o waszej pracy krążyć będzie z ust do ust. A i wy odczujecie radość z wykonywanej pracy, z pięknych rezultatów. Dochody z pewnością wzrosną zapewniając pewniejszy byt rodziny. Możliwe duże zakupy. Wiele Rybek zacznie myśleć albo już wdrażać w życie plan otwarcia własnej działalności. Posypią się awanse i ciekawe propozycje.
Liczne też będą decyzje w sprawie dalszego szkolenia własnego lub prowadzenia kursów.  Bardzo możliwe, że w związku z nowym stanowiskiem cała rodzina przeprowadzi się w nowy miejsce, lub wy przeprowadzicie się w rodzinne strony.

Zdrowie

Zdrówko dopisywać wam będzie a nawet powiem więcej,  wielu z was zmieni sposób życia wybierając ten bardziej zdrowy tryb. Pojawi się zapał do odchudzania, gimnastyki, spacerów. Możliwe, że po trudnym okresie jaki wielu z was miało ostatnio, organizm potrzebował będzie pomoc w formie witamin i minerałów.

Uczucia

W tym temacie widzę wśród was dwie mocno wyodrębniające się grupy. Jedna grupa Ryb zacznie bardzo mocno przyglądać się swemu wnętrzu i skoncentruje się głębokich sprawach związanych z tym co dzieje się w waszym życiu uczuciowym. Zechcecie brać udział w terapiach regresingu, hipnozie i różnych innych terapiach, których celem jest odkrycie przyczyn pojawiania się  w waszym życiu, takich a nie innych partnerów. Liczne będą w tym celu dalekie wyjazdy. 
Druga grupa Rybek zdecyduje się na pełny odpoczynek od jakiegokolwiek myślenia o partnerze. W waszych umysłach nastąpi cisza erotyczna stanowiąca piękne oczyszczenie i wstęp do letniego szaleństwa. 
Ryby będące w stałych związkach wyciszą się, popracują nad sobą i radośniej przyjmować będą to co oferuje partner ale też i z większą radością sami ofiarują. Ucichną przepychanki i pretensje. 
Samotne Rybki nawiążą liczne kontakty zagraniczne lub z obcokrajowcami żyjącymi w kraju.  Kontakty będą nastawione na spokojne poznawanie się nawzajem. 

1 komentarz:

  1. Dziekuje za horoskop.tym razem cos pozytywnego dla mnie.zaczelam pracowac,ale jest trudna praca pod kazdym wzgledem.moze wytrzymam bez zmiany.nie lubie zmieniac bo nie wiadomo czy nie spadne z deszczu pod rynne.pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń