środa, 3 maja 2017

RAK - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse 


Dużo nowych propozycji zawodowych, więc Raczki szukające pracy nie powinny narzekać. To samo w przypadku osób pragnących zmienić zakład pracy. W tym miesiącu wielu z was zacznie się zastanawiać nad zmianą zawodu. Pojawią się również ciekawe propozycje na krótki okres czasu. W ten sposób ci z was, któzy pragną dorobić sobie do pensji głownej, będą mieli z czego skorzystać.  Proszę jednak pamiętać,  zanim zostawicie
stałą pracę i skoczycie do wspaniale się rysującej oferty, dobrze, rzeetelnie ją sprawdzić, bo wiele z tych cud-okazji kryje w sobie niedomówienie, przemilczenie i niedogodności.

Zdrowie

Proszę uważać na to co i jak zjadacie. Nie zagryzajcie porcji jedzenia pośpiesznie porcją stresu, bo wasz żołądek może zastrajkować. Dotyczy to szczególnie osób, które już miały w przeszłości problemy z wrzodami. Pojawić sie może brak łaknienia i wzdęcia. Spokojnie z potrawami ostrymi. 

Uczucia. 

Raczki będące w trudnych związkach, pomimo wielu starań, czekają smutne chwile. Niektórych związków uratowac się nie da. Będą rozstania, które spadną na was znienacka, ale będą i takie które to wy sprowokujecie. Po prostu przyjdzie ten moment, kiedy to już więcej wytrzymać się nie da. Kiedy zabraknie tłumaczeń albo ochoty do wysłuchiwania kolejnego kłamstwa.  Zdecydujecie się na ten krok pomimo iż w ten sposób zawali się wam świat. Kochani- są takie momenty w życiu, gdy tylko tak można odzyskać radość. 1 komentarz:

  1. slicznie dziekuje wlasnie dzis zaczynam nowa prace to tylko fucha ale... dobre i co.. dziekuje Krysiu

    OdpowiedzUsuń