czwartek, 4 maja 2017

RYBY - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse

Rybki podejmą wiele działań w temacie dokształcania i zmiany pracy. Będziecie to robić powoli i systematycznie zaczynając od tego miesiąca. Nie ma ryzyka utraty stanowiska. Jest szansa na zmianę p[racy, na awans na podpisanie nowych umów. Wszytsko jednak w atmosferze wielu rozmów wstępnych, dokładnego badania tematu.  Wielu z was rozpocznie pracę związaną w jakiś sposób z lotniskami.  Bardzo dobry miesiąc dla osób szukająccyh swej pierwszej pracy. Dzięki rozległym znajomosciom włąsnym lub waszych bliskich znajdziecie to, czego szukacie. 
Zdrowie

Prosze uważąc na gardło. Jednym dokuczać mogą struny głosowe innym nos i uszy. Wprawdzie to małe dolegliwości i chwilowe ale nie zaszkodzi mieć przy sobie coś czym będzie się można poratować w kryzysowej sytuacji.  Troszkę spadnie wam optymizm, a przyczyni sie do tego zmęczenie. Zadbajcie o wystarczającą ilość snu. 

Uczucia

Małe przepychanki w stałych związkachj podniosą wam troszkę ciśnienie ale na szczęście będzie to krótkotrwałe tylko.  Po nich nadejdzie bardzo miły okres i atmosfera miłości i zrozumienia.
Rybki samotne dostaną kilka szans na stworzenei związku. Ofert wam, w tym miesiącu nie zabraknie. Trzeba będzie wybrać to co najbardziej do was pasuje.  W tym miesiacu macie szansę spotkać partnera na wiele wiele lat wspólnego życia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz