wtorek, 2 maja 2017

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse


Wiele zmian czeka was na polu zawodowo finansowym. Z pewnością nie wszystkich  czeka  taka ostra bieganina jak widać,  ale działać trzeba będzie.  Zanim jednak rozpocznie się trudny okres, wskazane jest wziąć wolne, udać się na kilkudniowy odpoczynek lub zaległy urlop. Nowe okazje pracy pojawią sie z pewnością na horyzoncie. I przyniosą radość i nadzieję na możliwość budowania nowych relacji zawodowych, nowej  wyższej pozycji społecznej. Prosze jednak nie
startować ze zmianami na szybko, na już. Porozmawiajcie z kimś wam życzliwym- przeanalizujcie konieczne kroki.  Wszystko da się załatwić , zmienić i rozbudować.  Potrzebna jest jednak swoista "operacja" starych zasad. 

Zdrowie

Chore Bliźnięta otrzymają duży zastrzyk energii i bardzo dobre wieści. Pomimo iż trzeba będzie kontynuować jeszcze terapię, to wyniki są dobre i dają ogromną nadzieję.  Organizm, zaczyna się bronić i pracować z nowym lekarstwem.  Zdrowe Bliźnięta wezmą udział w spotkaniach odnośnie spraw zdrowia. Może zdecydują się na zmianę trybu życia. Może skierują swe kroki w kierunku witamin. 

Uczucia

Bliźnięta będące w związkach zaczną planować wyjazd,  wspólne wakacje. Tak nie do końca będziecie zdecydoweani gdzie i kiedy pojechać, bo urlop partnera lub partnerki stać może pod znakiem zapytania, ale myślę, że jednak wszystko da się ustalić do końca miesiąca. 
Samotni wyruszą niespodziewanie na wycieczkę zagraniczną lub nawiążą kontakt z kimś z zagranicy. Zapowiada się sympatyczna znajomść. Czy się utrzyma w czasie -  to już od was zależy.
Ci, którzy rozstali się niedawno i trudno jest im o tym zapomnieć, wkrótce otrzymają szansę na ponowne spotkanie i rozmowy wyjaśniające. Mam nadzieję, że tego nie zaprzepaścicie i bogatsi o ostatnie wydarzenia pokierujecie sprawą pozytywnie. 


Wszystkim świętującym teraz Bliźniętom życzę samych sukcesów i właściwych decyzji. 
1 komentarz:

  1. Super, wszystko się zgadza, jeszcze tylko wygrana w gry liczbowe i wymarzony urlop w Grecji, Pozdrawiam i dziękuję.

    OdpowiedzUsuń