niedziela, 28 maja 2017

KOZIOROŻEC - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

 
Praca i finanse

Bardzo udany miesiąc dla osób pracujących w handlu, ubezpieczeniach lub prowadzących własną działalność. Duże obroty, mnóstwo klientów, zleceń i duże zadowolenie. Koziorożce, którzy zatrudnieni są w sektorze państwowym muszą uważać na wszelakie kontakty, sprawdzać dokładnie to co podpisują, bo wkraść się może pomyłka, również celowa ze strony współpracowników.

Radość z wygranej jaka pojawi się u wielu z was w tym miesiącu również może się podejrzanie szybko rozejść, jeżeli od razu nie przeznaczycie jej na coś konkretnego. Proszę traktować bardzo ostrożnie wszelkie kontakty, rozmowy i obietnice. Większość z tych obietnic może okazać się fałszywa.

Zdrowie

Karty dają ogromną nadzieję na zakończenie problemów zdrowotnych. Koziorożce chorujące poważnie zgromadzą potrzebny kapitał potrzebny do kontynuacji kosztownej terapii .  Wyjazd do sanatorium również przypadnie w udziale wam w tym miesiącu. Tak więc krok po kroku ci, którzy niedomagają będą wracać do siebie. 

Uczucia

Koziorożce w stałych związkach ustalą kolejny wspólny plan. Dla jednych będzie to wspólne mieszkanie dla innych zaręczyny, a jeszcze dla innych plany odnośnie nowego domu. 
Samotni w kregu najbliższych  osób, czy to rodzinny czy znajomych czy współpracowników spotkają tę jedyną osobę, która stanie się ważna, bardzo ważna. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz