niedziela, 28 maja 2017

STRZELEC - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

Praca i finanse

Podwójny miesiąc mieć będziecie. Na szukających pracy czekać będą po dwie oferty przynajmniej jednakowo dobre, zmuszając was do dokonywania wyborów. Ci, którzy szukają dodatkowego zajęcia z pewnością uszęśliwieni będą nową okazją jaka stanie na waszej drodze.  

Wielu Strzelców teraz wpadnie w amok szukania dodatkowego zarobku aby zaoszczędzić na zaplanowane bądź jeszcze nie wakacje.  Osoby zastanawiające się nad odejściem z firmy będą zatrzymywane przez różnego rodzaju obietnice, podwyżki i udogodnienia.  Jeżeli ktoś z was czeka na oddanie pożyczonej kwoty to i owszem wróci do was, ale w dwóch lub trzech ratach. 

Zdrowie

Bardzo dobre wiadomości dla wszystkich, którzy ostatnio borykali się z chorobą żołądka lub jelit czy wątroby. Wasz system trawienny powróci powoli do normalności i zdrowia. Ci, którzy od dłuższego czasu szukają odpowiedniego dla siebie terapeuty teraz udadzą się już pod wskazany adres i otrzymają wskazówki, które pozytywnie wpłyną na poprawę zdrowia. 

Uczucia

Tutaj troszkę się namieszać moze w tym miesiącu. Niestety. Widać dużo Strzelców, których czeka rozstanie. Kochani, czasem naprawdę trzeba odpuścić. Nietrzymać na siłę bo  dłuższe przeciąganie z nadzieją na poprawę tylko poprawy nie wnosi. Ból po rozstaniu jest wielki, ale daje również możliwość do rozpoczęcia się czegoś nowego. Postarajcie się zrozumieć, że jeżeli ktoś odszedł, to po prostu musiał to zrobić. 
Nie wszyscy jednak się będą rozstawać. Dotknąć was może jedynie jakaś przejściowa awantura i moment załamania, który pomoże spojrzeć na związek inaczej. Takie spojrzenie ułatwi wam prace nad poprawą relacji. 
Samotni bardziej skierowani będą w stronę oczyszczenia starych spraw niż nowych znajomości. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz