poniedziałek, 1 maja 2017

BYK - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i  finanse 

Czeka was moje drogie Byki wiele rozmów w w sprawie pracy lub lepszego wynagrodzenia. Wiele ciekawych ofert stanie na waszej drodze, ale proszę im się dobrze przyjrzeć, bo kryją wiele  niespodzianek. O podwyżkę lub zwrot pieniędzy też trzeba będzie się dopytywać kilka razy. Suma summarum kwotę pożyczoną odzyskacie. Podwyżka też jest do wynegocjowania.  Trudniejsza droga czeka Byki szukające zupełnie nowej pracy. W większości przypadków czeka was okres trochę dłuższy niż jeden miesiąc.  Miesiąc ten będzie
dla wielu z was takim zrywem zawodowym. Zdecydujecie się na zmianę pracy, na wyrwanie się z zakładu w którym nie macie możliwości rozwoju. I dobrze. Kto nie idzie do przodu ten się cofa. 

Zdrowie

Wielu z was wyruszy na ścieżkę zdrowia.  Zdrówko poprawi się u tych którzy ostatnio niedomagali. Zdrowi wezmą sobie za punkt honoru schudnąć lub wyrzeźbić pieknie ciało pozstawione trochę samemu sobie zimą.  Cokolwiek to będzie cel jets dobrze wyznacvzony i uda się wam go osiągnąć.

Uczucia 


Na waszej drodze stanie nowa osoba. Byki będące w związku mieć będą okazję do poflirtowania. Od was zależy jak daleko się sytuacja posunie. 
Samotni zdecydują się na nowy związek. Nie każdemu się trafi idealny partner, ale większości z was z pewnością tak. Osoba ta zainteresuje was swoim hobby i wciągnie w noiwe zajęcia. Będzie i erotycznie i ciekawie. 

Wszystkim Bykom urodzonym w maju serdecznie życzę sukcesów na polu zawodowym i miłości na polu osobistym :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz