poniedziałek, 29 maja 2017

BARAN - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

Praca i finanse

Baranki szukające pracy mogą odetchnąć. Z pewnością pojawi się ciekawa oferta. I da zadowolenie. Karty nakłaniają do zmian te osoby, którym ciężko się zdecydować na odejście z miejsca, gdzie jest im źle. Czy to finansowo czy też z inego powodu. Czerwiec to miesiąc dokonywania zmian. Osoby prowadzące własną działalność mieć będą bardzo dobry okres pełen radosnych zleceń, które radują serce i kieszeń. Możliwe również uzyskanie dokumentu, który pozwoli wyjść na kolejny stopień w karierze zawodowej. 
Pojawi się również odpowiedni współpracownik lub pracownik, któremu bez obawy będzie można powierzyć obowiązki i opiekę nad zakładem. 

Zdrowie

Stres i zmienne nastroje będa na porządku dziennym, tak wiec waszym najbliższym dostanie się trochę po głowie. Mogą pojawić się problemy z ciśnieniem. Wielu z was zechce poodcinać się od dawnego stylu życia i wprowadzi nową terapię. Ogólnie rzecz ujmując nic złego w waszym organiźmie dziać się nie będzie, ale ta huśtawka nastrojów da popalić nie tylko waszej rodzinie ale i wam samym. 

Uczucia

W życiu uczuciowym wielu z was nastąpi swoista rewolucja, ale jeszcze nie teraz. Okres najbliższych miesięcy bowiem wykorzystacie jako przygotowanie się do zmian. Tak wiec póki co wasz umysł i serce zajmą rozmyślania i medytacje na temat związku i waszego w nim udziału. 
Baranki będące w stałych związkach mieć będa tendencje do przyglądania się im z drugiej strony. Zależnie do sytuacji, raz wyjdzie to na dobre, raz wcale. Raz machniecie ręką na wszystko a raz czepiać się będziecie każdego drobiazgu. 
Baranki wolne, samotne jeszcze spotkać powinny na swej drodze poważne osoby, którym zależewć będzie na stabilnym związku. osoby te w większości przypadków będą "solidnie" od was starsze.  To, co z tym zrobicie to już indywidualna sprawa każdego z was.  Ci z was, którym obecnie zalezy tylko na krótkich romansach w tym miesiącu raczej poszkodowani będą. Ale to tylko w tym miesiącu. I tylko "raczej". Lato już blisko a znim i miłosne szaleństwa.😃😃😃😃😃😃

2 komentarze:

  1. pięknie powiało optymizmem dla Baranków letnią porą :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A żebyś wiedziała, że zmian i to jakich! Z tymi zmianami nastroju również w punkt- moja rodzinka już zaczęła to odczuwać ;) Dzięki piękne❤️

    OdpowiedzUsuń