czwartek, 4 maja 2017

PANNA - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse

Wielu z was rozpocznie jakieś inwestycje, które wymagać będą  sporego wkładu gotówkowego.  To spędzać może wam sen z powiek przez kilka dni. Proszę jednak jak najszybciej go unicestwić, bo gotówka z pewnością się szybko pokaże. 
Panny poszukujące pracy napotkać mogą na trudności zwłaszcza w drugim tygodniu maja. po dkoniec miesiąca jednka nawet te trudne bardzo sprawy ruszą z impetem do przodu. Pojawi się niespodziewany zastryzk
finansowy albo w postaci zaległych starcy  kwot juz zapomnianych albo w postaci wspaniałej możliwości dodatkowegoi zarobku. W trudnej sytuacji finansowej mogą znależć się jedynie te Panny (kobiety), które oczekują wsparcia ze strony męża czy też w postaci alimentów. 

Zdrowie

Duże zmiany w temacie zdrowia. Wprawdzie wielu trudności zdrowotnych nie da się zlikwidować od razu, ale można nadać im odpowiedni kurs. Teraz mają szansę rozkręcić się plany robione od dawna.  Jednym z was pomoże pojawienie się ważnej osoby na waszej drodze a drugim odkrycie wielkiej miłości. Miłości do siebie samej/samego :) \

Uczucia

Panny będące w stałych związkach uczynią lub przynajmniej ustalą kolejny krok do przodu.  Panny samotne spotkają kogoś, z kim bardzo łatwo uda się iść dalej. Będzie to miesiąc pełen wzniosłych wyznań, ustaleń i radości. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz