czwartek, 4 maja 2017

SKORPION - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse 


Trochę rozczarowania związanego z nowo podjętą pracą lub z ofertą pracy, której dopiąć nie można.  Prosze się jednak nie dawac stresowi zapędzić w kozi róg. Maj jest waszym miesiącem i z pewnością przyniesie wam tę właściwą ofertę. Choćby w ostatni dzień miesiąca ale jednak pojawi się coś co da radość, pozwoli się rozwijać i spełniać marzenia. Nie każdy zdąży rozpocząć pracę ale każdy szukający zdąży podpisać umowę. 

Zdrowie

Tutaj czeka was niespodzianka. To co było bardzo trudne do pokonania znienacka "samo się naprawi". Jest bowiem szansa na odnalezienie właściwej terapii, "złotego" środka. Duzo radości wielu z was sprawi wspólna gimnastyka, tańce.

Uczucia

Ten dział nie jest już tak łaskawy dla was jka dwa poprzednie. wskazuje na trudności ciągnące się od dawna. Nieugiętość partnera czy partnerki da wam się we znaki. Niewiele można będzie z tym zrobić. Właściwie to taka powtórka z rozrywki was czeka. No cóż- cierpliwości dopóki nie znajdzie się sposób na polepszenie sytuacji lub zmianę partnera/partnerki.

1 komentarz:

 1. Weryfikacja skorpion:
  praca-finanse - porażka nowa praca,szukam , szukam
  zdrowie - nie znalazlam zlotego srodka na moje problemy
  uczucia - z mojej strony uczucie juz dawno umarlo , chociaz J teraz sie stara i moi ze mnie kocha

  pozdrawiam
  Sylwia.P

  OdpowiedzUsuń