niedziela, 28 maja 2017

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

Praca i finanse

Miesiąc wielu zmagań z samym sobą przede wszystkim. Wiele wykluczających się nawzajem myśli i planów przelatywać może przez wasze umysły. Jedni zechcą odejść z pracy dotąd wykonywanej, ale szkoda im będzie tej stabilności, którą już tam osiągnęli. Decyzje nie będa należeć do łatwych bo jak widzę nic pewnego na waszej drodze jeszcze nie wyrosło. 

Proponuję wam kochane Bliźnięta nie podejmować pochopnych decyzji, bo karta brama w połączeniu z "szalonym jasiem" to nic dobrego nie przynosi. To jeszcze nie ten moment na odejście, bo za dużo stresu z tym będzie. 

Może być jednak i tak, że ktoś z was już wobec takiej decyzji swego zakładu stanął i teraz wielka niepewność co do swych losów trawić go będzie. Spróbujcie proszę swoje obawy zamknąć gdzieś w komórce i na spokojnie przyjrzeć się realnej sytuacji. Jeżeli w maju zostaliście nagle bez pracy, nie motajcie się jak myszy bo inteligentne człeki jesteście i z pewnością szybko coś odpowiedniego dla siebie znajdziecie. Jeżeli coś się kończy to po to, aby mogło otworzyć się coś dużo lepszego. I przy takiej myśli moje drogie Bliźnięta zostajemy. 

Zdrowie

Wydaje mi się, że wielu z was się ostatnio za długo zasiedziało i wasz organizm domaga się ruchu i bije na alarm w dzwony. Kto "gości" u siebie różne kolorowe większe i mniejsze kamyczki ten może doświadczyć ich wędrówek w kierunku wyjścia i opuszczenia was. I fajnie, no ale takie wędrówka zazwyczaj z bólem są związane. Proszę się zaopatrzyć w środki rozkurczowe. Na wszelki wypadek. 
Ale jest i pozytyw w waszych kartach zdrowia- otóż ruszy zasiedziały metabolizm, waga zacznie piruety swoje w dół odprawiać . :)  


Uczucia 

Bliźnięta w stałych związkach, gdzie już troszkę nuda zagląda wymyślą sobie nowy cel i z radością wspólnie do niego przystąpią. Różne te cele być mogą. Od planów powiększenia rodziny, poprzez plany nowych zakupów radujących serce, poprzez wyjazd w ukochane miejsce do zakupu czy przygarnięcia zwierzaka zmierzając. Cokolwiek by to nie było, da wam radość i przyniesie  zmiany. 
Samotni spędzą miły miesiąc pośród osób wam serdecznych, przyjaźnie nastawionych. Wielu z was okazję mieć będzie do zapoznania kogoś, komu zależy na stabilnym związku.  Tam gdzie pojawia się As tam tam pojawia się zarodek, iskra, która piękną sprawą stać się może. Pamiętajcie tylko, że trzeba to coś pielęgnować. No i bierzcie pod uwagę, że do tanga trzeba dwojga tak więc i takowa pielęgnacja z obu stron potrzebna jest. Bliźnięta obchodzące swoje urodzinki w czerwcu - życzę wam dużo radości, miłości, zdrówka , forsy i zadowolenia z realizacji planów :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz