czwartek, 4 maja 2017

WAGA - HOROSKOP na miesiąc MAJ

Praca i finanse

Miesiąc zapowiada się pozytywnie. Uda się wam dopiąć bardzo ważne zlecenia, dotryzmać trudnych terminów. Pomimo pewnego rozczarowania sprawy toczyć się będą swoim rytmem, dość energicznym tym razem. Wagi oczekujące na pożyczkę lub zwrot zaległej kwoty mogą nie dostać ją  w całości jeszcze. Trochę opóźnić się może sprawa związana z z wynajmem domu lub jego kupnem. Pomimo tyhc drobnych niedogodności miesiąc ten
będzie bardzo pozytywny dla waszych spraw zawodowych i finansowych. Pozwoli wam czuć się pewnie i bogato. 

Zdrowie

Uważajcie kochani na opuchlizny i stany zapalne. Obawiam się że ząbki i postałe kości dadzą się wam troszkę we znaki w tym miesiącu.  Radzę zaopatrzyć się w odpowiednie maści i środki przeciwbólowe. W przypadku upierdliwych "ząbów" przypominam, że zamiast łykać garściami tabletki i bombardować żołądek, lepiej rozkruszyć tabletkę i mokrym palcem przenieść ją na dziąsło. I efekt szybszy i żółądek nie umęczony. A te których leczyć się nie da po prostu wziąć i wyrwać. Kto się boi dentysty może zawiązać sznurek na barierce a potem usiąść bezpośrednio na płytkach. Szybkim ruchem oczywiście ;) ;) 


Uczucia

Wagi wy moje drogie nie rządźcie za mocno tymi swoimi partnerkami i partnerami bo sie rozzłoszczą. Maj może dać im niespodziewanie duży siły, podwiną ogonki i zwieją gdzie pieprz rośnie.  Samotne Wagi będą przebierać niezdecydowane bo napierw będzie dużo "odpowiednich" a potem się okaze, że nie ma takowych. Ale to nic, można przecież skoczyć na sąsiednią ulicę  tam poszukać. :) 
A tak bardziej poważnie- kochani potraktujcie ten miesiąc z humorem bo może być troszkę więcej niż troszkę rozhisteryzowany. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz