niedziela, 28 maja 2017

RAK - HOROSKOP na miesiąc CZERWIEC

Praca i finanse

Miesiąc dobrych zawodowych wiadomości, serdecznych wiadomości. Jak to mówią - kto ma to i tak jeszcze dostanie- tak właśnie będzie w tym miesiącu. Pomimo iż masz pracę drogi Raczku to i tak jeszcze pojawi się jakaś dodatkowa oferta. Podobno od przybytku głowa nie boli zwłaszcza przed wakacjami, ale sprawdź, czy czasowo z pewnością to ogarniesz. Osoby oczekujące od dawna na nowe propozycje, z pewnością w tym miesiącu będą mogły odetchnąć i zacząć się przygotowywać do nowej pracy. 

 Finanse wasze również nie powinny sprawiać wam teraz trudności, a wręcz przeciwnie pojawić się może podwyżka lub szansa na awans a co za tym idzie i dodatkowy grosz. Jest to miesiąc małych ofert, tak więc dodatkowe zlecenia posypią się z różnych stron. 

Zdrowie

Osoby, które mają od dłuższego już czasu jakieś problemy zdrowotne znajdą odpowiedniego dla siebie człowieka, który przedstawi  ten właściwy lek, właściwą terapię.  Może być jednak tak przez najbliższy okres czasu z jakichś powodów trzeba będzie zastosować terapie zastępczą , której działanie nie będzie odpowiednio mocne. Jakkolwiek to będzie, ten miesiąc jest takim od którego zacznie się poprawa waszego zdrowia.

Uczucia

Samotne, ale niedawno opuszczone Raczki mają szansę na ponowne rozmowy z byłym partnerem i powrót do siebie po rozmowach oczyszczających. 
Samotni spotkają na swej drodze osobę już sobie znaną z którą zaczną wchodzić w coraz cieplejsze relacje. 
osoby będące w stałych związkach po okresie trudnych rozmów , "pojadą' dalej spokojnie i z miłością 


Serdeczne życzenia urodzinowe dla wszystkich Raczków świętujących swe urodziny w czerwcu. Niech po stresie śladu nie zostanie a  radości wchodzą drzwiami i oknami. 


3 komentarze:

 1. Pani Krystyno, czy Mariusz chce się ze mną skontaktować? Czy o mnie myśli? Błagam o odpowiedź. Ela

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ela uspokój się w końcu. Czasem myśli, kiedyś się odezwie. Być może wróci na kilka tygodni. Ale to dopiero za kilka miesięcy. Wiem, ze go kochasz, ale zrozum że ten człowiek nie chce być z Tobą na stałe. On ma swoje życie. Uszanuj to. Jezlie będzie chciał to się skontaktuje po prostu, bo wie, że czekasz na to.

   Usuń
 2. Jest Pani kochana. Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam Panią :)

  OdpowiedzUsuń