poniedziałek, 18 stycznia 2016

WODNIK - HOROSKOP na rok 2016


WODNIK

Praca i finanse

Sprawy zawodowe drogie Wodniki w roku 2016 dla wielu z was upłyną pod znakiem wielkich przemian, ale i często krążenia w kółko. Największe zmiany dotyczyć będą osób, które już pierwszą młodość zostawiły w tyle i teraz próbują wpasować się do drugiej. Istnieje ryzyko niezbyt trafnego rozpoznania swoich możliwości, zbyt dużej wiary w fakt, że kiedyś było super, a co za tym idzie
i błędnych decyzji. Proszę skonsultować swoje decyzje nie tyle z osobami doświadczonymi wiekowo, bo i wy swoją wiedzę macie, ile z osobami młodymi, które podążają gromkim krokiem za duchem zmian. Wielu z was stanie przed decyzja stworzenia czegoś o czym marzyli przed laty, inni wymyślą coś zupełnie nowego. W obydwu przypadkach potrzebna rozwaga i dokładne czytanie umów, aby potem nie kręcić się w te i z powrotem. Możliwa również współpraca z kimś z przeszłości, kto stanie obok was również jako serdeczny przyjaciel.

Osoby szukające pracy po raz pierwszy znajdą ją dzięki pomocy znajomych, lub  przypadkowemu spotkaniu kogoś dawno nie widzianego. Dużo osób rozpocznie pracę wśród dzieci, albo w pracach z dziećmi i zabawkami związanych. 
Sprawy finansowe wprawdzie jakoś cudownie wyglądać nie będą, w sensie że nie widać wielkich wygranych, spadków, czy podwyżek, ale będzie na tyle dobrze, że można będzie pozwolić sobie tez na jakieś wypoczynkowe szaleństwa. Co niektórzy mogą również, dzięki solidnym zaskórniakom z poprzednich lat, zdecydować się nawet na wynajęcie jakiegoś domku sezonowego. Nie wykluczone również, że zechcą to połączyć z biznesem. 


Zdrowie 

Wodniki, które mają obecnie problem ze zdrowiem skierują swe kroki w stronę medycyny niekonwencjonalnej. Jedni poszukają wśród ziółek, inni w homeopatii, jeszcze inni wśród terapii akupunktury, czy różnego rodzaju masaży leczniczych. Cokolwiek to będzie, z pewnością będzie właśnie tym, co wam pomoże. Tutaj bowiem przy wyborze zadziała intuicja. Większość z was, zawsze szuka wśród takich możliwości, a teraz jeszcze pomoże fakt, że odpowiednia informacja sama wejdzie pod nogi. 

W stronę naturalnych środków zapobiegania chorobom, pielęgnowania zdrowia i rozwoju duchowego skierują swe kroki również i Wodniki, którym w tym roku nic dolegać nie będzie. W myśl zasady, lepiej zapobiegać niż leczyć, wybierzecie świadomie zdrowszy styl życia.
Rozwój ezoteryczny, duchowy, wróżbiarstwo, będzie tym, co mocno uwagę waszą przyciągać będzie. Jedni, tylko chętnie po wróżby sięgać będą i o porady pytać, inni sami zechcą z kartami różnymi się zapoznać. 

Związki 

W temacie uczuć zgoda zapanuje wkrótce i radość. Wodniki będące na etapie rozwodu, bądź rozstania z długiego stażem związku, dość szybko otrząsną się z tego i spojrzą z wiara w przyszłość. Może pomoże wam w tym wspomniany wyżej rozwój duchowy, a może sam fakt że na waszej drodze pojawi się ktoś, kto zrobi ten klik. Pomimo obolałego serca i łzy w kąciku oka, wrażenie będzie tak silne, że nie da się tego przeoczyć. Wprawdzie wy drogie Wodniki macie  w zwyczaju rozpamiętywać związki przez długi okres, jednak ten rok, będzie bardzo przełomowy w tym temacie. Szybko przeskoczycie od rozwodu do nowego związku. 

Wodniki samotne mają szansę spotkać kogoś bardzo podobnego sercem i duszą. Kogoś, kto rozpali oziębłe serca i "przeczyści kominki'' wprowadzając zdrową równowagę. Wielu z tych nowo poznanych partnerów/partnerek będzie po rozwodzie. Wśród tych nowych znajomością prym wiodły będą osoby spod znaku Wagi, lub takie, których ascendent jest w tym własnie znaku.Podsumowanie

Rok 2016 drogie Wodniki zdecydowanie należy do was, pomimo iż trochę wam idzie kontra w niektórych sprawach. W każdym z działów macie kartę z Wielkich Arkan, tak więc wszystkie zmiany jakie tam toczyć się będą otrą się mocno również o psychikę,  o duszę. Jest wprawdzie trochę szalony Wędrowiec, ale jest też spokojna uduchowiona Kapłanka i jest zrównoważona Sprawiedliwość, która to trzymać będzie solidnie wszystko na odpowiednim poziomie.


Życzę Wam , aby rok 2016 nauczył was wiele nowych rzeczy, poszerzył horyzonty i otworzył szeroko drzwi ku dobremu.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz