piątek, 29 stycznia 2016

BARAN - HOROSKOP na miesiąc LUTY

BARAN

Praca i finanse

Miesiąc ten może być dla wielu z was bardzo przełomowe. To tutaj zapadnie wiele decyzji o opuszczeniu dotychczasowej pracy, czy zamknięciu biznesu. Ale... Proszę się nie martwić bo nie będzie to podyktowane żadnym zwolnieniem, czy finansowym krachem. Ta drastyczna zmiana związana jest z faktem, ze gdzieś tam pojawiła się
nowa super fajna okazja.Dla jednych, okazja ta się świeżutka jak poranne bułeczki, dla innych już krok po kroku opracowywana od kilku tygodni. Jakkolwiek to jest, zmiany idą, stukają do drzwi i wymagają od was użerania się z masą pudeł i pudełeczek. 
Sprawy finansowe różnie wyglądać mogą, obawiam się że trzeba będzie bardziej bazować na tym co odłożone, póki co, gdyż dochodów większych ten miesiąc w zanadrzu zbyt solidnych nie chowa.

Zdrowie

Mogą pojawić się kłopoty zdrowotne u ojca, dziadka, czy starszego brata. Na szczęście nie będzie to nic bardzo poważnego. W niektórych przypadkach spraw dotyczyć będzie kamieni w nerkach, w innych ostrego niedoboru witamin i minerałów. U niektórych Baranków, temat ten związany będzie z detoksykacją organizmu wycieńczonego używkami. W lżejszych przypadkach będzie to tylko załamanie nerwowe i histeria. Proszę podchodzić do tematu spokojnie, bez emocji, a wtedy uda wam się opanować temat szybciej i sprawniej. 


Sprawy uczuciowe

Rytmu nabiorą i one, a jakże. Pomimo nawału zajęć, ochota na miłosne spotkania we dwoje mieć będziecie, tak więc i randek mnóstwo w tym miesiącu. Baranki będące w związku, znajdą czas na towarzyskie spotkania, ale i wieczory we dwoje. Baranki samotne,pomimo iż w większości przypadków chcą jeszcze przez pewien okres czasu pozostać singlami, chętnie uczestniczyć będą w większych spotkaniach i imprezach. Tak więc, miesiąc luty upłynie pod znakiem biegania i gorączkowych działań. Ale to przecież bardzo lubicie :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz