piątek, 29 stycznia 2016

WAGA - HOROSKOP na miesiąc LUTY

WAGA

Praca i finanse

Tutaj może być troszkę trudno w lutym kochane moje Wagi. Jakieś plany mogą nie wypalić, zatrzymać się w trakcie realizacji i opóźnienia wprowadzać was na drogę czarnych myśli i głębokich rozczarowań. Nie wolno wam jednak się poddawać tym czarnym kolorom. Opóźnienia bowiem wyjdą wam na dobre, zdołacie dzięki nim dostrzec i to, co przeszkadza i nowe punkty, których wcześniej widać nie było. Sprawdzi się
powiedzenie, że aby zobaczyć co pod stołem trzeba na głowie stanąć. Jak ten wasz Wisielec, który tak właśnie sobie wisi. I przygląda się problemowi od środka. I już wiadomo, że go rozwiąże, bo tajemnicę jego posiadł. Nie u wszystkich taki okres będzie trwał cały miesiąc. W większości przypadków sprawy wyjaśnią się dość szybko i powoli życie zawodowe budzić się zacznie. A to i finanse lepsze za sobą pociągnie.

Zdrowie

Trochę bieganiny czekać was może również w związku ze zdrowiem partnera, lub kogoś z rodziny. Jego małe katastrofy mogą uderzyć częściowo i w was i to wpłynąć może negatywnie na kilka dni. Nic nie trwa wiecznie, tak też i to po kilku dniach przeminie. I uda się pokonać problem i zażegnać niebezpieczeństwo.

Uczucia

Trochę szarpaniny i w tym temacie musi widocznie być u was w tym miesiącu. Jak wszędzie to wszędzie, coby żaden dział się nie skarżył. Ach ta wagowa równowaga.:)
Uczucia i nowe znajomości się pojawią, ale jakoś tak zgrać się nie bardzo będziecie mogli. Jak jedna strona może to druga nie.Jak jedna strona chce, to druga się odsuwa i zamyka w sobie. I nie wiadomo co o tym sądzić.A wszystko to taka dziecinada po prostu. Proszę postarać się usiąść i na spokojnie sprawy wyjaśnić.Szkoda czasu i nerwów. 
Znajomości od lat trwające szybko się z tym uporają, te nowe natomiast mogą się dość długo dąsać na siebie. 
Samotny , pomimo wszystko nikt raczej nie będzie się czuł. Smutny i wnerwiony tak, ale samotny nie :)   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz