piątek, 29 stycznia 2016

RYBY- HOROSKOP na miesiąc LUTY

RYBY

Praca i finanse

Sprawy zawodowe po okresie przestoju poświątecznego ruszą do przodu, pojawią się klienci, posypią zamówienia. Z tego co widzę, nie będzie to mało. Luty wystartuje dość ostro i konkretnie. To przede wszystkim u tych, którzy prowadzą własną działalność, lub mają hobby, które jest dodatkowym źródłem dochodów.

Rybki zatrudnione na etacie mogą liczyć również na ekstra premię, lub małą podwyżkę. Trzeba będzie wziąć się też ostro do pracy, bo firma również otrzyma nowe zlecenia i zamówienia. Dla tych Rybek, które są na etapie poszukiwania pracy, rysują się nowe możliwości, zwłaszcza w działach związanych z oświatą, dziennikarstwem, ale i innymi działami, które należą do tych, którymi media zajmują się chętnie i natychmiastowo. Tak więc osoby, dla których sława jest bardzo ważna, mogą mieć nadzieję na spotkanie z taką propozycją.


Zdrowie

W tym temacie proszę troszkę uważać i nie bagatelizować spraw drobnych, bo mogą nie chcieć was opuścić. Drobne przeziębienia, katary, jakieś dziwne gorączki i tym podobni goście pojawiać się mogą w tym miesiącu dość często. Pomimo tego, towarzyszyć wam będzie energia i radość. Pozałatwiacie mnóstwo spraw starych i otworzycie nowe, które również będą posuwały się z impetem do przodu. 

Sprawy uczuciowe 

Dział ten będzie się rządził prawami królowej pucharów, która jak wiecie z wami bardzo dużo ma wspólnego,tak więc i "interesów miłosnych" waszych z pewnością strzegła będzie. Samotne Rybki z pewnością miłość swoją znajdą. Nie wydaje mi się, aby  w tym miesiącu ktokolwiek z was singlem pozostał, chyba że takie będzie jego życzenie. 
Rybki będące w związkach, czy to świeżych, czy tych z wieloletnim stażem, odnowienia, odświeżenia uczuciowego zakosztują. Czekają was małe, ale serce radujące prezenciki. Jedne w formie czegoś wartościowego materialnie, inne mniej materialne, ale skrzydła sercu doprawiające. Cały miesiąc upłynie pod znakiem miłosnych spojrzeń, uczuć i przytulania. 


Serdeczne życzenia urodzinowe, dla Rybek, w Lutym urodzinki swe świętujących. Niech wam się wiedzie w każdej dziedzinie :)3 komentarze:

  1. Och liczę i czekam na to miłosne spełnienie. Hanka

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak też się dzieje w miłosnym związku że przytulania i prezenty :)

    OdpowiedzUsuń