niedziela, 17 stycznia 2016

SKORPION - HOROSKOP na rok 2016

SKORPION

Praca i finanse

Sprawy zawodowe układać się będą w roku 2016 dla was pomyślnie. Pojawią się  duże pieniądze, z których można będzie zrobić wspaniały użytek. I tutaj macie dużo do zrobienia, ale proszę postępować bardzo ostrożnie. Jedni z was będą mieć szanse na wygraną, inni osiągną niesamowicie wysokie obroty, a jeszcze inni otrzymają
 spadek. To co nadejdzie w tym roku, nie powtórzy się szybko, proszę pilnować, aby nie uderzyła wam woda sodowa do głowy, gdyż nad dobrą passą krąży kruk i może wydarzyć się coś o czym mówi stare polskie przysłowie ,,łatwo przyszło, łatwo poszło". 
Sprawy zawodowe również stoją pod łaskawa gwiazdą i z pewnością skorpiony szukające pracy znajdą to, czego szukają. Ale i tutaj proszę o uwagę i odpowiedzialne zachowanie. Dostać dobra pracę nie równa się wcale z utrzymaniem jej ot tak po prostu. jeżeli jest to coś co wam się podoba, zadowala was, to proszę traktować ją z szacunkiem i sercem. Solidnie. Bo inaczej w pewien piątkowy dzień znajdziecie na biurku wypowiedzenie.


Zdrowie

Piękne karty dla chorujących Skorpionów. Dają ogromną nadzieję na pozostawienie w tyle wszelakich dolegliwości i możność kontynuowania normalnego życia. Wszelakie  kłopoty ze stawami, utrudniające poruszanie się również powinny zniknąć. Skorpiony zdrowe dalej zdrowiem cieszyć się będą, ale uczynią krok ku wiedzy związanej ze zdrowotnymi tematami. interesował was będzie nie tylko temat medycyny alternatywnej, ale i rozwój  duchowy. Wielu z was zainteresuje się wpływem odpowiednio dobranych posiłków na wygląd i zdrowie i zmieni styl dotychczasowego odżywiania. 

Uczucia

 Skorpiony na które czekają rożnego rodzaje prawne perypetie z byłymi partnerami wyjdą z podniesioną głową i grubszym portfelem. Pozytywny dla was będzie również wynik innej sprawy, korzyści z której musicie podzielić na dwoje. Skorpionom w związkach trudno będzie dogodzić. Wielu z was "złapie" chęć do rozbicia związku, pobycia trochę samemu. Odczuwać możecie zmęczenie obecnością drugiej osoby i potrzebować choćby krótkiej separacji. Zwracajcie uwagę na swoje wypowiedzi w stronę partnerów. Czy aby nie są zbyt ostre, zbyt krzykliwe? Dużo będzie rozmów na temat finansów, sposobu oszczędzania. 

Samotne Skorpiony dość niechętne będą nowym znajomościom, czy budowanie tych zerwanych. Skierujecie się bardziej w stronę stabilizacji osobistej i finansowej. To da wam poczucie większej wartości, spokój emocjonalny i stabilizację. Te nieliczne Skorpiony, które jednak zatęsknią za partnerem, wybierać będą ostrożnie i dokładnie ważyć plusy i minusy jego charakteru.

Podsumowanie

Rok 2016 wniesie do waszych domów dużo radosnych wydarzeń. Większość z nich opiera się na sprawach finansowych. Będą jednak i konkretne na polu uczuciowym. Czystka, tam gdzie jest potrzebna, ale i spokój z tego powodu.

Życzę wam drogie Skorpiony, aby rok 2016 był rokiem decyzji, które wpłyną pozytywnie na wasz dalszy rozwój 

5 komentarzy:

 1. Dziękuję bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 22.11- to według Pani jeszcze skorpion:) pozdrawiam i wszelkiej pomyślności w tym 2016

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według moich obserwacji osoba z ostatnich dni danego znaku przejmuje już trochę ze znaku kolejnego, tak więc wprawdzie jesteś skorpionem jeszcze, ale masz już i cechy strzelca. Powinnaś więc czytać również wskazówki dla strzelca. Dużo zależy również jakie planety żądzą w twoim horoskopie. Obserwuj,co sprawdza ci się bardziej, który horoskop.Znam osoby, które pomimo iż są z 2-3 ostatnich dni, to jednak bardziej dotyczy ich zawsze horoskop dla kolejnego znaku. Pozdrawiam

   Usuń
 3. weryfikacja skorpion - praca -nie sprawdzilo sie
  zdrowie - te slowa pasuja do mnie : "interesował was będzie nie tylko temat medycyny alternatywnej, ale i rozwój duchowy. Wielu z was zainteresuje się wpływem odpowiednio dobranych posiłków na wygląd i zdrowie i zmieni styl dotychczasowego odżywiania. :
  uczucia - pasuja slowa: "Skorpionom w związkach trudno będzie dogodzić. Wielu z was "złapie" chęć do rozbicia związku, pobycia trochę samemu. Odczuwać możecie zmęczenie obecnością drugiej osoby i potrzebować choćby krótkiej separacji. Zwracajcie uwagę na swoje wypowiedzi w stronę partnerów. Czy aby nie są zbyt ostre, zbyt krzykliwe"

  pozdrawiam
  Sylwia.P

  OdpowiedzUsuń
 4. Weryfikacja skorpion-u mnie sie sprawdziło jeśli chodzi o uczucia.Chęć rozbica związku była i to ogromna.Ogólnie pod względem uczuć to zawirowania na maxa.Mam nadzieje ,ze 2017 bedzie ciut spokojniejszy i stabilniejszy.Zycze Zdrowych i Wesołych Świąt

  OdpowiedzUsuń