sobota, 30 stycznia 2016

SKORPION - HOROSKOP na miesiąc LUTY

SKORPION

Praca i finanse

Sprawy zawodowe wymagać będą od was różnych decyzji w związku ze zmianami,jakie również do was w tym miesiącu kroczyć będą. Wielu z ws zechce podążyć za znajomym i otworzyć wspólnie z nim coś własnego. Czeka was więc wiele załatwień i ustaleń. Trzeba będzie również pożegnać się z dotychczasowym miejscem pracy. Wielu Skorpionów zdecyduje się też na odejście z firm, w których ostatnio źle się
czuli. Nie wszyscy mieć będą przygotowaną nową pracę, ale pomimo to odejdą z radością i bez strachu. Wolność, którą odczujecie  po tym kroku pomoże wam zdobyć szybko nowe, dużo lepsze miejsce pracy. Finanse mogą stać trochę pod znakiem zapytania, tak więc proszę nie otwierać niepotrzebnych wydatków.


Zdrowie 

Problem wystąpić może u niektórych Skorpionów z żołądkiem. Niestrawności, lekkie zatrucia , czy nerwica żołądkowa będą waszą zmorą. Proszę uważać na to, co i kiedy jecie. I oczywiście w jaki sposób. Proszę o zachowanie spokoju podczas posiłków. W wielu przypadkach potrzebna będzie krótka terapia odpowiednimi środkami.


Uczucia

W związkach, w których ostatnio źle się dzieje, partnerzy dadzą sobie dodatkową szansę, usiądą i wysłuchają się nawzajem. Nie będzie źle, gdyż przy takim wyrzuceniu z siebie żalu i pretensji, jest szansa na zrozumienie pragnień drugiej osoby.
Samotne skorpiony nie będą chciały wchodzić w nowe związki, decydując się na przemyślenia, wspomnienia i dokładniejsze poznanie swoich oczekiwań wobec partnera. Zawieszeniu ulec mogą również pewne wspólne plany, ze względu na sytuacje rodzinne. Zanim luty dobiegnie końca większość tych różnych spraw zostanie wyjaśniona i zobaczycie, ze wpłynęło to pozytywnie na wasze życie i wzajemne stosunki.
2 komentarze:

 1. Weryfikacja skorpion
  praca- tutaj zastanawianie sie co dalej bo mam dolka ze reklama w gazecie wieksza 1/2 strony kosztuje za duzo moim zdaniem, i jak wiesz decyzja kto mnie rozliczy z urzedem.

  zdrowie - mialam takie dni ze mnie brzuch bolal 1 dzien ze prawie nic nie jadlam same kanapki na wyjezdzie , a raz ze kupilam cos w sklepie co mi zaszkodzilo

  uczucia - " W związkach, w których ostatnio źle się dzieje, partnerzy dadzą sobie dodatkową szansę, usiądą i wysłuchają się nawzajem. Nie będzie źle, gdyż przy takim wyrzuceniu z siebie żalu i pretensji, jest szansa na zrozumienie pragnień drugiej osoby."

  pozdrawiam
  Sylwia.P

  OdpowiedzUsuń