piątek, 29 stycznia 2016

BYK - HOROSKOP na miesiąc LUTY

BYK

Praca i finanse

Zmęczenie widzę u większości z was w tym miesiącu. A spowodowane będzie dużymi zmianami na polu zawodowym. Przybędzie obowiązków i nadgodzin. Z jednej strony poprawi to finanse, z drugiej odsunie na bok inne sprawy. Osoby, które od dłuższego już czasu rozmyślały nad zmianami w swojej
działalności, dojrzały  właśnie do tego, aby stawić im czoła i wziąć się za nie. Sprawy potoczą się dość szybko i sprawnie i będzie można zmienić oblicze istniejącego zakładu. 

Zdrowie

Ten temat nie powinien sprawiać wam większych kłopotów. Spotkania ze znajomymi, odpoczynek w gronie bliskich osób, wylewne rozmowy pomogą utrzymać psychikę na etapie zdrowego optymizmu. Dużo spotkań związanych z osobami z przeszłości, też nastroi pozytywnie większość Byków. Dzięki tym odnowionym kontaktom posuniecie do przodu rożne sprawy, nie tylko zawodowe.


Uczucia

Pojawić się może rozczarowanie, które trudno będzie ukryć. Ktoś nie wywiąże się z obietnicy, albo nie odpowie na wysyłane sygnały. To przykre, ale skoro nie ma odzewu to proszę dać sobie i tej drugiej stronie trochę więcej czasu. A w międzyczasie, otworzyć się na nowe przeżycia, nowe znajomości. Jeżeli tamto ma być wasze, to i tak wróci, a wtedy zdecydujecie, co dalej. Jeżeli nie wróci, to przynajmniej będziecie mieć nowe znajomości i nowe możliwości. To odnośnie samotnych do tej pory Byków. 
A ci, którzy przeżywają rozczarowania w związku z partnerem już dobrze znanym, szybko dojdą do porozumienia i przekonają się, że problemy i zawirowania tylko chwilowe były.
Wkrótce będziecie planować wspólne wydatki, czynić kolejne kroki naprzód dla waszej wspólnej przeszłości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz