niedziela, 17 stycznia 2016

KOZIOROŻEC - HOROSKOP na rok 2016

KOZIOROŻEC

Praca i finanse

Rok 2016 starał się będzie z całych sił, aby nie zabrakło wam dobrze płatnej pracy. I nie tylko. Wielu z was, starających się o zmianę pracy, bądź o swoją pierwszą w życiu, ma szansę spotkać taką, w której serce radować się będzie, a dusza śpiewać. Bardzo łatwo znajdą prace osoby szukające jej w działach związanych z nauczaniem, z małymi dziećmi.
 Szczególnie miesiące znaków ognistych będą temu sprzyjać (kwiecień, sierpień, grudzień). Wielu z was podejmie decyzję o prowadzeniu interesu rodzinnego, bądź otwarciu takiego zakładu, który da pracę osobom z rodziny. 
Szukający pracy znajdą ją w wielu przypadkach za pomocą kogoś z rodziny, lub z dawnego miejsca pracy. 
Finanse nie powinny stwarzać wam większych problemów, pomimo iż zwiększą się wydatki ze względu na spotkania rodzinne, wyjazdy na wesela, czy inne uroczystości rodzinne. Inni zaczną snuć plany o budowie domu, lub remoncie już istniejącego.

Zdrowie

Temat zdrowia wygląda na uregulowany, zabezpieczony, pod kontrolą. Nieliczni mogą być zmuszeni do zrobienia drobnych zabiegów, bądź badań. W lekkim niebezpieczeństwie mogą znajdować się płuca i nerki. Proszę uważać na przeziębienia i mokre buty. Poprawie ulegną zadawnione sprawy zdrowotne, dzięki dotarciu do źródła ich przyczyny. 

Sprawy uczuciowe

Wielu Koziorożców , które już od grudnia znajduje się w nowym związku, otrzyma radosną wiadomość, bądź prezent. To rozwieje ich wahania odnośnie sensu kontynuowania go. 
Koziorożce w stałych związkach odnowią swoje uczucia, rozniecą ponownie ogień i będą cieszyć się na nowo swoim związkiem. 

Koziorożce samotne z pewnością spotkają miłość swego życia. Tylko, że niestety często będą mieć dylemat, którego partnera wybrać. W wielu przypadkach, bowiem, nie pojawi się jeden, a dwóch. Czas jednak szybko pokaże, który/która bardziej w serducho zapadł/zapadła.
W wielu związkach, tych długotrwałych i nowych pojawi się konieczność wykazania się dyplomacją, cierpliwością i miłością, aby nie rozrzucić na kawałki tego, co już zbudowane.  Tam gdzie prawdziwe uczucie, tam i mury silne.

Koziorożce oczekujące dziecka, w niektórych przypadkach zaskoczone zostaną wiadomością o ciąży bliźniaczej, albo i nawet trojaczkach. W tym roku wśród Koziorożców częste będą cesarskie cięcia.

Podsumowanie

Rok 2016 Moje drogie Koziorożce niesie wam trochę radosnych niespodzianek i nowych rodzinnych okoliczności. W wielu domach powiększy się rodzina, zaistnieje możliwość przeprowadzki do własnego, lub przynajmniej większego mieszkania, a także wygrania sprawy prawnej.

Życzę wam serdecznie, aby rok 2016 przyniósł wam realizację marzeń i jak najwięcej nowych możliwości do rozwoju i budowy dalszego życia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz