piątek, 15 stycznia 2016

LEW - HOROSKOP na rok 2016

LEW


Praca i finanse

Rok 2016 moje drogie Lwy wprowadzi zmiany w waszych sprawach zawodowych. Wielu z was rozpocznie nową pracę, związaną z licznymi wyjazdami. Osoby czekające na zaproszenie rodziny czy znajomych, bądź już gotową posadę z zagranicy, z pewnością wyruszą w drogę. Dla wielu z was rok ten będzie rokiem nowych początków zawodowych
 Lwy pracujące już od dawna na posadzie, mają dużą szansę na awans i idącą w parze z tym podwyżkę. 
Finanse wasze powinny dość stabilnie wyglądać w tym roku, powiedziałabym dość przewidywalnie. Za wyjątkiem finansów Lwów, które zechcą otworzyć własną działalność, a takich będzie mnóstwo w roku 2016. W tym przypadku finanse będą mocno rozchwiane, gdyż nie uda wam się dokładnie określić wydatków na starcie. W trakcie, wyjdzie cała masa drobnych spraw, które pochłoną duże kwoty. Ciężko może być odbić się na początku, ale zamówienia, klienci będą garnąć się drzwiami i oknami, więc rok zakończycie małym, bo małym, ale jednak zyskiem. 


Zdrowie

U wielu Lwów mogą odezwać się stare, małe i większe problemy zdrowotne. To co kiedyś zostało potraktowane po macoszemu i niedopatrzone, może ponownie zastukać do waszych drzwi i domagać się uwagi. Nie wszystko jednak stracone i z pewnością wszystko da się jeszcze odkręcić i uzdrowić. Proszę zostawić swój upór na boku i przestrzegać dokładnie tego, co wam zalecił lekarz.
Wielu z was stanie twarzą w twarz z utratą bliskiej osoby, co będzie niesamowicie przykre i bolesne. 


Uczucia


Jesteście ostatnio mocno umęczeni sytuacją w waszym związku. Chcielibyście dużo zmienić, ale brak sił i brak gotówki. Ci, którzy chcą odejść, najczęściej nie dysponują odpowiednim budżetem, aby sobie poradzić na nowym starcie. Wasz błąd polega na tym, że za bardzo uzależniacie swoje życie od gotówki w portfelu. Gdy zostaną poczynione pierwsze kroki, pojawią się również okazje do zarobienia. I świadczy dobitnie o tym rycerz monet, który zapewnia was, że nie wylądujecie na ulicy. Kto znajdzie w sobie odwagę do takich kroków, będzie mógł rozpocząć nowe życie. Nie sądzę jednak, aby takich osób było wiele. 

Lwy samotne, zmęczone dotychczasowym stylem życia wezmą się ostro za zmiany. Zdecydowane będą poświęcić znaczną gotówkę, na nowe stroje, zainwestują solidnie w swój wygląd, zaczną bywać w drogich lokalach. Zdecydują się na jakość a nie ilość. I takie będą wasze nowe znajomości kochane Lwy single. Znajomość wprawdzie w wielu przypadkach zacznie się od wywiadu, kto jest kim, ale tam gdzie według was warto, i uczuciem obdarujecie. Wprawdzie miłość na rozkaz nie przychodzi, ale gdy nowy partner/partnerka zrobili ten pierwszy klik, a czas udowodnił ich wartość, wasze serce długo prosić się nie da.  Potrzebujecie ciepła domowego ogniska, dobrego masażu i szeptania do ucha. I wszystko to spotkacie na swej drodze w tym roku. Obiecuję :) 


Podsumowanie

Ten rok może być trochę trudny dla was moje drogie Lwy. We wszystkich dziedzinach życia, ale na szczęście nie każdy z was zostanie zaatakowany zmianami i wyzwaniami z trzech stron naraz. Jest to rok nowego, ale i żegnania starego, utraty bliskich osób. Utraty nie tylko jako śmierci, ale też w formie dalekiego wyjazdu. Pozostawi po sobie silę i nowe doświadczenia

Dużo siły do stawienia czoła nowym wyzwaniom i radości z nowego. Oby ten rok pokazał wam rozwiązania, których do tej pory znaleźć nie potrafiliście. Radosnego 2016 roku. :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz