piątek, 29 stycznia 2016

RAK - HOROSKOP na miesiąc LUTY

RAK

Praca i finanse

Sprawy zawodowe zależeć będą w dużej mierze od was samych, od waszej intuicji i chęci i stabilizacji w wytyczonych celach. Pojawią się jakieś małe oferty, ale nie sądzę, abyście chcieli i byli gotowi coś zmieniać w tym miesiącu. Większość z was pozostanie na stanowiskach dotychczasowych. Raki mające własną
działalność wykazywać się będą spokojem i cierpliwością, co w wielu działach przyniesie nowe kontrakty, owe zlecenia. Finanse pozostaną na znanym wam etapie. Be większych zmian. Nie powinno być również jakichś specjalnych wydatków.


Zdrowie

Bardzo radosne karty dla wszystkich chorujących, oczekujących na wyniki badań swoje lub bliskich osób. Miną problemy z gardłem, nerkami i płucami. Będzie można znowu śpiewać i cieszyć się życiem podczas spotkań w szerszym gronie. Zadowoleni będą również i ci, którzy czekają na różnego rodzaju warsztaty, szkolenia związane z naturalną ochroną zdrowia, zdrowym odżywianiem, czy rozwojem duchowym. Czas na takich spotkaniach minie radośnie i pozostanie w tych niezapomnianych wspomnieniach.


Sprawy uczuciowe

Dużo niepewności i rozczarowań w związku z partnerem sprawi, że zaczniecie się mocno zastanawiać, czy warto dalej związek kontynuować. Karty radzą nie podejmować żadnych decyzji, gdyż będzie to okres w waszych uczuciach, kiedy to trudno będzie wam zobaczyć wszystko takim, jakie w rzeczywistości jest. Nie pomoże również fakt, że sami znajdować się będziecie bardzo blisko etapu, który się zwie "nie wiem czego chce". 
Samotni również z dużymi trudnościami w nowe znajomości wchodzić będą, wyolbrzymiając problemy. Radzę, abyście sobie darowali ten miesiąc i spróbowali przejść przez niego na pełnym luzie. Na zasadzie, co ma być to będzie.  Uśmiechnij się drogi Raczku i zostaw decyzje na inny miesiąc.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz