piątek, 29 stycznia 2016

PANNA - HOROSKOP na miesiąc LUTY

PANNA

Praca i finanse

Nowe wyzwania, nowe kontrakty i nowe znajomości na was czekają drogie Panny w tym miesiącu. Pojawi się osoba,  która pomoże wam przebrnąć przez trudności w nowych kontaktach. Panny mające swoją własną działalność otworzyć się powinny bardziej na nowe tematy, nowe grupy. Nowe osoby, wchodzące w wasze życie, są bardzo
pozytywnie nastawione i chętne do szczerej pomocy. Panny pracujące na etacie , proszę, aby pomimo niechęci do zmian i nieplanowania ich, spojrzały pozytywnie na nowe okazje i posłuchały o co chodzi. A nuż będzie to coś, na co warto zwrócić uwagę.

Zdrowie

W tym dziale wisi nad wami jakieś małe zmartwienie, związane z kobietą, sprawami kobiecymi, lub złamaniami. Proszę uważać podczas zimowych wojaży, aczkolwiek nie wydaje mi się, aby to was konkretnie dotyczyło, a raczej osób wam bliskich. Może być to trudny miesiąc w kwestii zdrowia, a nawet i odejścia kogoś. Możliwe jednak,że skończy się tylko na trudnych wiadomościach, które jeszcze będzie można odstawić na inny, późniejszy okres.

Uczucia

Tutaj mamy sytuację, gdzie skupione będziecie drogie Panny przede wszystkim na sobie i swoich potrzebach.  Bardzo ważne okażą się spotkania z nauczycielką, z przewodniczką duchową, podczas medytacji, oraz z terapeutką duchową. Taka potrzeba rozmowy, z kimś, kto potrafi zobaczyć to,  co głęboko ukryte. 
A w jakim celu i skąd taka potrzeba?
Wielu z was zrozumie, że dotychczasowe niepowodzenia w związkach spowodowane są wewnętrznymi blokadami i zechce o nich czegoś więcej się dowiedzieć. Jedni zrobią to teraz, gdy właśnie skończył się związek, inni na odwrót, aby znowu nie rozleciało się coś kolejnego. Oprócz tych potrzeb rozmowy, będzie jednak dużo się działo na polu uczuciowym. Pojawią się nowe znajomości,  a i zapał do romantycznego baraszkowania też się obudzi.
W stałych związkach poprawi się sytuacja erotyczna, zniknie gdzieś rutyna i ognisko zapłonie na nowo.


1 komentarz: