niedziela, 17 stycznia 2016

WAGA - HOROSKOP na rok 2016

WAGA

Praca i finanse

Sprawy zawodowe w roku 2016 drogie Wagi, mają szansę  pięknie rozbłysnąć. Gwiazda śpieszy z pomocą przede wszystkim Wagom rozpoczynającym swoją własną działalność lub zaczynającym po raz pierwszy prace na etacie. 

Sprzyja również artystom, organizującym swoje wystawy. Z pewnością przyniosą one dobry zysk. Patronuje również zawodom związanym ścisłe  z internetem.  One również przynosić będą bardzo dobry dochód w tym roku, wystarczy tylko nabrać powietrza w płuca, uśmiechnąć się i wystartować. 

Gwiazda to symbol uzdrowienia, tak więc wielu młodych ludzi zdecyduje się na studia w kierunkach mających związek ze zdrowiem. Do pracy przy chorym powróci wiele Wag, które ten zawód z jakichś powodów zawiesiły na dłuższy okres czasu. Niewykluczone również, że wielu z was odkryje w sobie takie właśnie i powołanie i podąży w tym kierunku, pomimo iż wykonuje z powodzeniem zupełnie inny zawód.

Wielu Wagom uda się w tym roku przystąpić do realizacji planów sprzed wielu, wielu lat. Wasz wiek, nie odgrywa tutaj żadnego znaczenia. Widzę wiele osób, które mając na liczniku już 5 z przodu, startują z czymś, co jest ich marzeniem od prawie nastoletnich lat. Podczas medytacji zobaczyłam takie osoby realizujące się w roli modelki. Tak więc, wszystko przed wami :) 

Wagi pracujące od dawna na tych samych stanowiskach, zechcą zrobić dodatkowe kursy, podnieść swoje kwalifikacje, a tym samym i dochody. W wielu przypadkach nie będzie to tylko zachcianka, ale i wymóg zakładu, szefa. Wagi prowadzące od lat swoje zakłady, będą zmuszone wprowadzić nowoczesne zmiany, dostosować się bardziej do tempa rozwoju danej dziedziny. Tutaj trzeba będzie zainwestować najpierw, aby móc zarabiać tę grubszą kasę, którą zapowiada wasz rozkład. 


Zdrowie

Przede wszystkim widać wasz wspaniały nastrój, zadowolenie z posiadania rodziny, plany jej powiększenia. Dużo rodzinnych spotkań, uroczystości, zbliżą was do siebie, podniosą was w oczach rodziny, a to uzdrowi wiele starych ran w sercu . Mnóstwo czasu spędzonego na łonie natury wpłynie pozytywnie na wasze dolegliwości i wielu z was, będzie mogło zmniejszyć ilość tabletek. U niektórych Wag mogą objawić się dolegliwości alergiczne bądź astmatyczne.


Uczucia

Wagi w stałych związkach będą się starały iść do przodu, uczynić kolejny krok. Najczęściej będzie to jednak mocno trudne. Co krok możecie napotykać mniejsze bądź większe problemy, które opóźnią kolejne kroki. Proszę spojrzeć na temat z boku i zastanowić się, czy te przeszkody nie są po to, by was ustrzec przed popełnieniem głupstw. Jeżeli pojawia się jedna, dwie, to czekamy spokojnie, próbując przeszkodę przeskoczyć. Jeżeli jednak pojawiają się one jak grzyby po deszczu, to sprawa wygląda już zupełnie inaczej. 

Wagi samotne będą uparcie dążyć do spotkania na swej drodze odpowiedniego partnera. Przy okazji tych poszukiwań, będzie dużo seksu, również w trójeczkach i czwóreczkach. Na waszej drodze będą pojawiać się partnerzy spod znaku koziorożca. 

U wielu z was pojawi się potrzeba na skok w bok, na romans, na zrobienie czegoś szalonego.Podsumowanie

Ten rok moje drogie Wagi będzie należał do was. Jest w nim dużo pieniędzy, radości emocjonalnej i seksu. Możliwe również małe wygrane losowe. 


Wspaniałego roku 2016 wam życzę. Niech zacznie dużo się dziać. Dużo i dobrego :) 

2 komentarze:

  1. Zobaczymy jaki będzie ten rok.dopiero styczeń ...zastanawiają mnie stale związki,wygląda na to,że cof am się więc szukanie zmian byłoby tego wynikiem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zobaczymy jaki będzie ten rok.dopiero styczeń ...zastanawiają mnie stale związki,wygląda na to,że cof am się więc szukanie zmian byłoby tego wynikiem.

    OdpowiedzUsuń