sobota, 30 stycznia 2016

STRZELEC - HOROSKOP na miesiąc LUTY

STRZELEC

Praca i finanse

Sprawy zawodowe toczyć się będą pod pozytywną gwiazdą dla was drogie Strzelce. Pojawią się na waszej drodze nowe okazje , nowe informacje i nowi udzie, którzy zechcą wam pomóc. Dla osób prowadzących działalność mam również dobre wiadomości. Zdołacie pozapłacać wszystko w terminie, a zaległe pieniądze dotrą również na czas.
Dojdzie do wielu nowych wspólnych ustaleń i przybędzie klientów, zupełnie nowych. Strzelce pracujące na posadzie państwowej również otrzymają propozycję zamiany stanowiska, na bardziej korzystne . Dla jednych będzie to korzyść związana z liczbą godzin, dla innych z dojazdem, a  dla pozostałych wiązać się będzie z dużym awansem i podwyżką.

Zdrowie

Wymagać będzie od was wzmożonej uwagi i dmuchania na zimne. Nie będą to sprawy ciężkie, ale niedopilnowane mogą zatruć życie przez cały miesiąc. Czasem te drobiazgi są właśnie najbardziej wkurzające.  Bardzo zmienne może być również wasze samopoczucie. Z jednej skrajności w drugą. Tak się właśnie dzieje, gdy rządzi Koło Fortuny. Daje kiedy chce i co chce. Cierpliwości. A jak was będzie "nosić", żeby komuś przylać, to muzyczkę odpowiednią zaserwować sobie proszę. I zależnie od natrętnej potrzeby, albo pokrzyczeć, albo pobeczeć, albo jakąś poduszkę obić solidnie.Uczucia


W tym temacie też dosyć zmienne wiatry wiać będą. Cały czas balansować trzeba będzie, aby się nie kłócić, nie denerwować, nie powiedzieć za dużo. Dyplomacja i trzymanie wody w ustach podczas długich monologów strony przeciwnej, uratują was od wielu głębszych problemów. 
Samotne Strzelce nawiążą nie jedną, lecz minimum dwie znajomości równocześnie i będą starały się utrzymać je obie do momentu gdy zdecydują się na to, która powinna pozostać na dłużej, lub nawet na stałe.1 komentarz:

  1. Rycerze i kolo.. wyjezdzam w lutym zagranice ;)
    tylko te 5 kieliszkow ;/

    dziekuje :)

    OdpowiedzUsuń