piątek, 29 stycznia 2016

WODNIK HOROSKOP na miesiąc LUTY

WODNIK

Praca i finanse


Sprawy zawodowe drogie Wodniki w miesiącu lutym ruszą ostro z kopyta i już nie trzeba będzie się martwić o to, gdzie i jak szukać. Szczególnie dobrze to wygląda w przypadku osób szukających czegoś nowego. Wielu z was uda się trafić na okazję, która pozwoli nie tylko zarabiać, ale i realizować swoje marzenia. Będzie tu okazja wykazać
się kreatywnością i szybkim działaniem. Wiele prac z tych nowych, związanych będzie z wyjazdem, z częstymi podróżami i koniecznością podejmowania bardzo szybkich decyzji. Osoby ubiegające się o podwyżkę będą miały okazję wspomnieć o niej i udowodnić swoje roszczenia. Na decyzję w tej sprawie, trzeba będzie jednak zaczekać. Pracy może być dość dużo, wydatków też, zwłaszcza w przypadku osób, które prowadzą własną działalność. Będzie to jednak miesiąc dobry, którym rozkręcacie swój zawodowy rok 2016. 


Zdrowie

Trochę za dużo tych marzeń, za mało praktyczności jak na początek roku u niektórych, co może spowodować w którymś momencie pesymistyczne nastawienie i lekkie załamanie. Z tego też powodu, może niektórym dokuczać huśtawka emocjonalna. Nie będzie to jednak, ani częste, ani długotrwałe. Proszę nie przesadzać również z alkoholem. Ogólnie biorąc miesiąc ten, nie będzie wam jakoś specjalnie dokuczał w tematach zdrowia i samopoczucia. A bujanie w obłokach i wizyty wśród chmur, to przecież jest coś, co obce nigdy wam nie było :) 

Sprawy uczuciowe

Wielu z was może troszkę się rozczarować z powodu istniejącej znajomości. Może ktoś na kim wam zależy, nie zareaguje tak szybko jakbyście chcieli. Nie bądźcie w gorącej wodzie kąpani. Na pewne sprawy, niektórzy potrzebują trochę więcej czasu, niż wam się wydaje. A fakt, że się spóźnili z deklaracją, zaproszeniem czy odpowiedzią, nie znaczy, że ich temat nie interesuje. Tylko wiesz, kochany wodniczku, że jak ty nagle zdecydowałeś się być zajączkiem, to ktoś kto nauczył się być przy tobie żółwikiem, tak nagle nie wystartuje teraz. Tak więc , zanim się rozczarujesz, to sobie o tym przypomnij. 
Oprócz takich małych wpadek, miesiąc upływał będzie pod patronatem stabilizacji uczuciowej i wspólnego przebywania. Dla stałych, trwających już "wieki całe" związków, luty trzyma w zanadrzu jakieś wspólne inwestycje, większe zakupy i planowanie spraw razem. Fakt, że będą to plany finansowe, daje wskazówkę i nadzieję na szybko postępującą stabilizację związku. 
Wodniki , które jeszcze, albo znowu, singlami zostały, mogą ten miesiąc spędzić ostatecznie bez drugiej osoby, ale za to zajmą się na poważnie analizą swoje sytuacji, próbując odnaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego się nie udało. I nie tylko na to. Wielu z was zacznie się zastanawiać, jakiego partnera/partnerkę tak naprawdę na chwilę obecną potrzebuje. Takie rozważania i ustalenia będą jak znalazł, gdy zaczną pojawiać się potencjalni zainteresowani.


Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich Wodniczków, którzy swoje urodziny w miesiącu lutym obchodzić będą. 

1 komentarz: