sobota, 16 stycznia 2016

PANNA - HOROSKOP na rok 2016

PANNA

Praca i finanse

Moje drogie Panny, rok 2016 kryje dla was wiele niespodzianek zawodowych. Musicie dać z siebie bardzo dużo, aby stawić im czoło i wykorzystać każdą okazję. A okazje i szanse pchać się będą drzwiami i oknami. Da wam to dużo radości, szczęścia, którym chętnie dzielić się z najbliższymi będziecie, ale też zmniejszy bardzo ilość waszego wolnego czasu.
Widzę was bardzo zadowolone moje Panny, może nawet jak nigdy dotąd z rezultatów na polu zawodowym. U każdego z was przebiegać będzie ten rozwój i te zmiany inaczej. Jedni zmienią pracę, inni dostaną awans, jeszcze inni znajdą wspaniałą swoją pierwszą pracę. A jeszcze inni otworzą własną działalność, albo zaczną w końcu osiągać w niej prawdziwe sukcesy i prawdziwe dochody. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie rozwoju zawodowego akurat się kto znajduje. 

Nie wszystko będzie jednak aż tak łatwe, jakbyśmy chcieli, aby było. Karta Diabła obok sugeruje trudne decyzje, goniące terminy i trudne rozmowy. Brak czasu i pośpiech, będą nieodstępnymi towarzyszami tegorocznych sukcesów. Nie raz i nie dwa poczujecie się jak w kajdankach. Tyle rzeczy naraz, że rąk i głowy zacznie brakować. Na szczęście będą to rzadkie momenty, bo jesteście od zawsze nauczeni działać szybko i sprawnie w obliczu mnożących się potrzeb.  Finanse u was nie zawsze idą w parze z oferta i wysiłkami. Ten rok jednak pokaże co potrafi. W tym bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu. Oprócz dobrze płatnych okazji, możliwe również spore wygrane. I nie tylko w gry losowe. Pozytywne nastawienie bogatych członków rodziny również wielu z was odczuje. I ich nastawienie i pomoc w rozwinięciu skrzydeł. 

Zdrowie

Z jednej strony Sprawiedliwość próbuje wprowadzić porządek, a z drugiej Koło Fortuny pędzi, by ten porządek zaburzyć. Nie będzie tak źle, ale też nie będzie wymarzonego spokoju. Trzeba przyglądać się dolegliwościom i na bieżąco się nimi zajmować. Nie odkładać na kiedyś tam wizyt u lekarza, jeżeli już trzeci dzień z rzędu sąsiadom spać nie dajecie kaszląc pod poduszką. 
Trudno będzie utrzymać na stabilnym poziomie również program odchudzania Ciągle coś wyskoczy i to coś, tortami i innymi łakociami pachnieć będzie. 
Pojawić się tez mogą mniejsze i większe wydarzenia zdrowotne w najbliższym kręgu, gdzie  z pomocą śpieszyć trzeba będzie.

Uczucia

Sprawy uczuciowe zaprzątać będą prawie wszystkie głowy Panien.  Pojawi się wiele nowych znajomości i ofert, które od początku lśnić będą siłą i rozwagą. Panny w stałym związku, znudzone monotonią dnia codziennego, raczej pozwolą sobie na skok w bok. I na dobre wam to wyjdzie. Złapiecie znowu równowagę i dzięki temu ocenicie stan istniejącego związku i albo skoki już się nie powtórzą, albo zaczniecie na poważnie rozglądać się za nowym partnerem/partnerką. Ten rok pomoże wam poznać ukryte marzenia i okiełznać własne lęki z uczuciami i zaangażowaniem uczuciowym związane.

Panny samotne, również ulec mogą magii erotyki i pozwolą sobie na chwile zapomnienia. Z takich chwil, w większości przypadków zupełnie nie planowanych, narodzi się mocne uczucie. 

Działać w tym roku na waszą korzyść drogie Pany,  będzie taki bardzo praktyczny, bardzo konkretny dżin. Takie coś, w formie pozytywnie nastawionego losu, albo taki ktoś, kto zapała miłością od pierwszych chwil. Cokolwiek i jakkolwiek to się u każdego z was objawi, skutek będzie mniej więcej taki sam. Rozpocznie się coś bardzo ważnego w waszym życiu uczuciowym. Coś co da wam siły, aby nie tylko wstać rześko kolejnego ranka, ale i przenosić góry.
Podsumowanie 

Rok 2016, to jeden z bardzo ważnych lat. W waszym rozkładzie pojawiło się aż 4 karty z Arkanów Wielkich. To znak, że wszelkie zmiany związane będą nie tyle z rzeczywistością, z praktycznym dniem i nocą, ale z rozwojem duchowym. Jedni z was rozwijać się będą z własnej woli, innych rozwiną wydarzenia, które ominąć nie sposób. Postęp w sprawach zawodowych rozwinie w was wojskową wręcz obowiązkowość. Wydarzenia związane z życiem i zdrowiem , nauczą utrzymywać równowagę psychiczną wobec niespodzianek losu. 

Okazje losowe w sprawach uczuciowych dadzą siłę w walce do celu i porządkowaniu spraw związanych z partnerem, bądź swoim stosunkiem do partnerstwa. Tutaj czeka was pokonanie własnych leków, i nie tylko pokonanie. Karta Moc, bowiem nawołuje do ujarzmienia ich i używania ich mocy. 


Drogie Panny, życzę wam dużo radosnej siły w codziennych zmaganiach i perypetiach. Niech każdy koniec wykonanego zadania związany będzie z sukcesem i odpowiednim wynagrodzeniem :) Niech rok 2016 wpisze się na listę szczęśliwych, postepowych lat.3 komentarze:

  1. Dziękuję za obszerny opis. Wiatr w żagle na każdym etapie.

    OdpowiedzUsuń
  2. NIe dziekuje (zeby nie zapeszyc ) i niech sie sprawdzi :)

    OdpowiedzUsuń