piątek, 15 stycznia 2016

RAK - HOROSKOP na rok 2016

RAK

Praca i finanse

Rok 2016 będzie dla was drogie Raczki rokiem, którego z pewnością nie zapomnicie szybko. Będzie obfitował w małe i większe niespodzianki. Tym, którzy mają stałą pracę i dochody, ale stale są zabiegani zafunduje zaproszenie na wypoczynek. I tak wszystko zorganizuje, ze nie stracą przy tym nic a nic, jeżeli chodzi o pracę.  
Raczki, które borykają się z problemami
finansowymi otrzymają oferty dodatkowej pracy, która pozwoli im zrealizować marzenia o wycieczce, czy też zakupie czegoś ekstra dla siebie, bądź rodziny.
Wielu z was, patrząc optymistycznie w przyszłość, ale i mając na to podstawy, zdecyduje się na remont mieszkania, czy budowę altanki. Wielu też zdoła w tym roku zakupić domek letniskowy, bo znajdzie się brakująca kwota. Możliwa jest również i to u wielu Raczków darowizna w postaci działki, czy domku do remontu. Ci, którzy marzą o domku z ogródkiem mogą już zacząć kupować narzędzia ogrodnicze :) Wyremontowanych zostanie również wiele strychów i stryszków oferując dodatkowe pokoiki i piękne widoki z wysoka.:) Pracy dodatkowej będzie multum, ale i radości też.Zdrowie


Uda się przeprowadzić terapie, na które czekaliście dość długo. Z pozytywnym skutkiem. Tak ogólnie jednak, to Raczki kochane proszę uważać na swoje zdrówko, aby problemy i problemiki nie magazynowały się i nie rosły w potęgę.  Niektórzy z was dowiedzą się, że terapia ostatnio rozpoczęta trwać musi dość długo. Tutaj musi tez istnieć wręcz pedanteria w przestrzeganiu zaleceń lekarskich. Ogólnie Raczki kochane, karty nawołują was do przestrzegania zasad zdrowego odżywiania się. Zaleca mało, ale konkretnie.


Uczucia


I tutaj mamy karty typowo związane z przyszłością. A to oznacza tylko jedno. Związki stałe, już istniejące wejdą na drogę zmian, wprowadzą urozmaicenia do swego życia. Różne. Od wprowadzenia serdecznych rozmów począwszy, poprzez wybaczenie sobie nawzajem grzechów i grzeszków, aż do zmiany mieszkania doszedłszy. Niejedna para zdecyduje się nawet na zmianę nie tylko mieszkania, ale nawet kraju. Często, bardzo często będzie chodziło o powrót do kraju rodzinnego. Tutaj pragnę was uspokoić, że nie spadnie to na was jak grom z jasnego nieba. Tak szybko w podróż wyruszą tylko ci, którzy już mogą , stać ich na to finansowo i czasowo. Inni , po prostu podejmą ostateczną decyzję, realizację zaś odłożą na później.
Związki, w których jedno z partnerów będzie oporne zmianom, mogą w tym roku nie przetrwać.

Raczki samotne zdecydują się w nielicznych przypadkach na powrót do byłego partnera, ale na nowych warunkach. Dadzą szansę, ale będą bacznie obserwować zmiany, w każdej chwili gotowe zerwać się ponownie do lotu, a raczej odlotu.

 Inni, otworzą się na nowe. Zechcą zmienić wszystko dookoła siebie, co przypomina im niepowodzenia i stracony czas. Chętnie poderwą się do lotu, do dalekich podroży, a wszystko za sprawą wiadomości, jaka pojawi się pewnego dnia na biurku. Ta wiadomość niekoniecznie musi leżeć na biurku. Może też usiąść w fotelu naprzeciw i mieć piękne oczy, miły uśmiech.


Podsumowanie


Wasz rok to obfitował będzie w konkretne sytuacje, prezenty od losu i radość tworzenia. Wprawdzie brakuje mi tu wielkiej romantycznej miłości w takiej ilości, w jakiej byście pragnęli, ale jest za to dużo uzdrowień. A tam gdzie leczy się sytuację, tam i miłość zakwitnie. Nie na łapu capu jednak, a powoli . Powoli i stabilnie.


Życzę wam drogie Raczki w tym 2016 roku, bardzo pozytywnych zmian, spokojnych , ale stałych wiatrów, które pomogą wam poruszać się w odpowiednim dla was kierunku. I dla wszystkich tego pragnących, radości i ciepła domowego ogniska. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz