niedziela, 17 stycznia 2016

STRZELEC - HOROSKOP na rok 2016

STRZELEC

Praca i finanse


Rok 2016 moje drogie Strzelce traktował was będzie trochę po macoszemu. Wprawdzie pokaże nowe okazje, wytyczy nowy start, da w rękę nowe konkretne rozwiązanie i poczęstuje kopniakiem pełnym energii na początek, ale zmusi do rezygnacji z czegoś. A tam gdzie nawet nie zmusi, wyłoży kawę na ławę i sami na własne oczy zobaczycie, że trzeba skręcić z drogi, która albo wam się
podoba. Z drogi, z którą być może wiążą się jakieś ważne dla was chwile, ważni ludzie, ciekawe sprawy. Będą i tacy, którzy wprawdzie z pożegnaniem starego problemu mieć nie będą, ale za to nadchodząca pomoc wydawać się im będzie jako coś zbyt małego, niepozornego. Nie marudzić proszę, tylko zakasać rękawy i brać się za tworzenie. Cokolwiek dotyczy to wasze tworzenie, proszę zaaplikować mu już na początku kawałek serca.

Sprawy finansowe mogą trochę kuleć na początku. Trzeba będzie się napracować i na kombinować, aby z tego Asa, z tej buławy wyrosło solidne drzewo szczęścia i dobrobytu. Dla chcącego nie ma jednak w tym nic trudnego. "Posadzone" w odpowiednim miejscu, podlewane, przycinane i zasilane, szybko zacznie owocować.

Zdrowie

Strzelce moje kochane zwracajcie uwagę proszę w tym roku na swoje zdrowie. Zwłaszcza sprawy ginekologiczne domagają się obserwacji i uwagi. To niektórzy. A inni cieszyć się będą z wyczekiwanej ciąży. Rok ten będzie bardzo przychylny dla Strzelców decydujących się na poczęcie metodą in vitro. Wielu z was odczuje problemy związane z huśtawką hormonalną i trzeba będzie coś z tym zrobić. Jedni sięgną po tabletki, inni poszukają innych metod. 

Uczucia

Strzelce, które przeżywają jeszcze ostatnie rozstanie i chętnie by do partnera wrócili, taka szansę dostaną. Będzie można się znowu spotkać, porozmawiać, wyjaśnić i spróbować od nowa. Wiele z takich właśnie związków poradzi sobie na dalszej trasie na tyle dobrze, że zdecydują się na kolejny praktyczny krok w swoim związku. Ze ślubem włącznie. Nie ma to jak stracić kogoś i zauważyć pustkę po nim.

Dla samotnych rok 2016 trzyma w zanadrzu poważne znajomości, którym warto poświęcić czas i uwagę. Proszę bywać często w tych samych miejscach, aby ktoś, komu wpadliście w oko, a do śmiałków nie należy, mógł was odnaleźć.

Podsumowanie

Rok 2016 może być w niektórych momentach męczący dla was drogie Strzelce, ale tez wynagrodzi wam to różnymi niespodziankami w każdej z dziedzin waszego życia. I to w najmniej spodziewanych chwilach. Wymagać będzie od was rzetelności i szybkiego podejmowania decyzji (zwłaszcza w sprawach zawodowych). Przyniesie szczęście i stabilizację w sprawach rodzinnych 

Życzę wam drogie Strzelce, aby rok 2016 obdarzył was radosnymi momentami, miłością i radością, oraz siłą w pokonywaniu trudności1 komentarz:

  1. Obym tylko nie straciła pracy ... 5 kielichow mówi o żalu i tęsknota za tym co było...ech :(
    Dziękuję za horoskop.

    OdpowiedzUsuń