czwartek, 1 grudnia 2016

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP na miesiąc GRUDZIEŃ

Praca i finanse

Miesiąc pełen różnych zawodowych działań. Spotkania, podpisanie umowy. Ustalanie cen na usługę, czy też omawianie prowizji od zakończonych już  transakcji Ale nie tylko takie. Będzie wiele spotkań na których poznacie osoby, z którymi przyjdzie wam w najbliższej przyszłości współpracować.Ten
miesiąc, o ile dla kogos już nie jest kontynuacją zdarzeń z poprzednich miesięcy, będzie źródłem nowej kooperacji na szeroką skalę. Sprawy finansowe układać się będą pozytywnie. Widać zakup samochodu, a w nielicznych przypadkach również mieszkania. Wprawdzie w porozumieniu z bankiem, ale jednak. 

 Zdrowie

Bliźnięta moje drogie, proszę uważać na sprawy związane z sercem i krążeniem. Proszę o dokładne przestrzeganie zaleceń lekarza.  Ten temat bowiem potrzebuje wsparcia i ochrony.  W innych sprawach zdrwotnych, będzie łatwiej wam odnaleźć odpowiedniego lekarza i terapię. Nie widzę na szczęście wielkich problemów. Proszę zająć się tymi malymi teraz, aby nie urosły w następnych miesiącach. 

Uczucia 

 Związek wielu z was albo niedawno się zakończył, albo jest już od dawna martwy pomimo iz nadal trwa. Proszę zastanowić się nad tym i nie trwać w czymś ta trudnym emocjnalnie. W ten sposób blokujecie sobie drogę ku nowemu. Samotne Bliźnięta spotkają nową osobę, która pozwoli zapomnieć o samotności. Wielu z was zwiąże się z osobą z wieloma cechami skorpiona. W tym miesiącu wasza uwaga skupiona będzie na sprawach finansowych, tak więc zazdrość i zbytnie wypytywanie może umknąć wam bokiem. Pamiętajcie proszę, że nie tylko kasa jest ważna w życiu.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz