wtorek, 27 grudnia 2016

KOZIOROŻEC - HOROSKOP NA ROK 2017

Praca i finanse

Rok 2017 będzie łagodniejszy dla większości Koziorożców niż jego poprzednik. Pozwoli wam moi drodzy dokończyć wiele spraw rozpoczętych. Wśród was są tacy, którzy zostali ostatnimi czasy mocno poturbowani. Wam dana zostanie okazja zbudować coś pięknego na bazie tych szczątków. Nowe miejsce pracy, czy firma. Nowy certyfikat umożliwiający sukcesy w pracy a co za tym idzie i lepsza sytuacja
finansowa. Oferty zawodowe będą łatwiej dostępne niż dawniej. Muszę tutaj uprzedzić Koziorożce urodzone 7-8-9 styczeń. Dla was rok ten może być dość mocny. Istnieje ewentualność, że to, co uważaliście za bardzo stabilne zacznie się chwiać mocno. Może być to miejsce pracy, może sytuacja w rodzinie. To są zmiany, nad którymi trudno będzie zapanować. Dobrze byłoby, byście już teraz przyjrzeli się tym tematom, które zgrzytają od lat. Może uda się coś uratować, chociażby w ostatniej chwili. A jeżeli nie uratować to przynajmniej zredukować wstrząs przy upadku. Wiele stresowych sytuacji mogą mieć Koziorożce z trzeciej dekady. Stres będzie dominował  do końca wiosny u osób urodzonych 11,12, 13-go stycznia i w okresie jesiennym u tych urodzonych później.  Rok ten, pomimo iż brzmi dość groźnie ze swymi ostrzeżeniami jest rokiem chętnym do  pomocy dla was i waszych działań. To czas na podjęcie ryzyka i start do przodu z planami i marzeniami. To, co musicie mieć pod kontrolą to finanse. Proszę zapomnieć o rozrzutności. 

Zdrowie

Dużo stresu i wysiłku fizycznego będą od czasu do czasu mocno odczuwalne. Pojawi się marudzenie i złość. Pamiętajcie, aby koniecznie znaleźć dla siebie sposób na odpoczynek. Szybki i prosty. Niewymagający zbyt wiele czasu, którym nie będziecie dysponować. Konieczne spacery na świeżym powietrzu, ale i sen. Starajcie się zachować konieczną równowagę. 


Uczucia

Wiele radosnych chwil u boku partnera/partnerki. Powodzenie w sprawach związanych z oświadczynami lub weselem. Powstanie również wiele planów związanych z nowym członkiem rodziny. Wiele rodzin powiększy się o upragnione dziecko.  Radość do was zawita również w związku ze starszą kobietą z bliskiej rodziny.  Siły i wiary w lepsze jutro doda wielu z was przeprowadzka na nowe miejsce, albo plany zmiany mieszkania. W tym roku będą również bardzo udane wakacje, dzięki którym wasz związek mocno odżyje. 
Samotni mają szansę spotkać osobę nadającą na tych samych falach. W wielu przypadkach będzie to ktoś, kogo zapowiedziała wam wróżka. W u boku wielu koziorożców pojawi się osoba zajmująca się astrologią lub tarotem.

Podsumowanie

Proszę pamiętać, że macie przed sobą kochane Koziorożce rok pełen szans, które trzeba wykorzystać, bo gdy Saturn wejdzie do waszego znaku, to już będzie ciut trudniej. Tak, więc- kochani- brać się za realizację planów. 😊Brak komentarzy:

Prześlij komentarz