piątek, 2 grudnia 2016

LEW - HOROSKOP na miesiąc GRUDZIEŃ

Praca i finanse 

Trudny okres może się otworzyć dla wielu z was. Nie dotrzymane obietnice, zerwane umowy i stres przed końcem roku murowany. Pamiętajce proszę, że skoro coś się tak niespodziewanie kończy, to po to,  abyście mogli zobaczyć nową drogę. Sprobujcie patrzeć na sprawy zawodowe mniej tragicznym okiem. Najbardziej ucierpią Lwy prowadzące własną działalność. Wielu z was zacznie się poważnie zastanawiać nad sensem
jej kontynuowania. Cokolwiek postanowicie, będzie na to czas dopiero w okresie wiosennym następnego roku. Prosze nie planować wielkich wydatków, nie jest to odpowiedni na to moment. 

 Zdrowie

Niewielkie problemy związane z ciśnieniem, zostaną ustailizowane odpowiednim lekarstwem. Pomimo dość dużego stresu, odnajdziecie w sobie siłę do dalszej walki i radości. Proszę pamiętać o dużej ilości płynów, bo piasek w nerkach u niektórych z was, może zacząć swoje harce wyprawiać. 

 Uczucia

Cała ta nierzyjemna atmosfera zawodowa na szczęście nie zniszczy waszego związku, który stanie się silną podporą. Wróci ciepło i uczucie na nowo. Szybko dojdziecie do porozumienia w sprawach, które ostatnio was dzieliły. Radość zagości w wielu domach, gdy padnie propozycja zaręczyn czy ślubu. Lwy do te pory samotne, mają przed sobą szansę poznania kogoś, kto pojawi się niespodziewanie w waszym świątecznym towarzystwie. I będzie to ktoś, kto mocno was zainteresuje. I z wzajemnością.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz