piątek, 23 grudnia 2016

BARAN - HOROSKOP NA ROK 2017

Praca i finanse

Czeka was rok pełen okazji na polu zawodowym i nie tylko. Otwiera się brama, za którą zobaczycie  nowe ciekawe oferty pracy. Ujawnią się również liczne okazje do otrzymania awansu lub objęcia zupełnie nowego stanowiska, które pomoże wam rozwinąć skrzydła i wykazać się całą gamą zdolności. Wiele z tych ofert należeć będzie do waszych skrytych marzeń i planów, które tworzyliście od dawna. Ten rok da wam
to, co od dawna kiełkowało, ale nie mogło się przebić ze względu na zbyt twardą skorupę codzienności, z jaką przychodziło wam się zmagać. 
Uczący się, z lekkością dokończą coś, co wisiało odłożone przez rok, dwa a nawet dłużej. Zobaczymy mnóstwo zodiakalnych Baranków paradujących z nowymi dyplomami, certyfikatami, uprawnieniami do robienia ciekawych rzeczy. Posypią się nowe firmy proponujące pomoc w wielu dziedzinach życia.
 Nie będzie Baranka, który nie ruszałby z impetem w drogę do celu. Zwłaszcza ci, którzy należą do drugiej i trzeciej dziesiątki.
 Baranki z pierwszej, również osiągać będą swoje cele, ale spokojniej. Odróżniać od pozostałych będzie was ta chwila zastanowienia, przemyślenia tematu. Dla was temat ten ruszy bardziej dopiero pod koniec roku- wtedy to nadacie ostateczny kształt swoim celom i planom. 
Dekada druga i trzecia już tego mieć nie będzie. Pojawi się plan, który natychmiast zostanie wdrażany w życie. Kochane baranki. Ja wiem, że plan to nie ser i leżakować nie musi, ale bardzo was proszę, prześpijcie się przynajmniej jedną noc z tym schematem, zanim zaczniecie go wprowadzać w życie. Pamiętajcie, że najłatwiej i najbezpieczniej rodzić, gdy ekipa pomocnicza jest przygotowana. 
Zapewniam was, że zrealizujecie prawie w 100% swoje zamierzenia rok ten zapisze się w waszym życiu, jako jeden z najlepszych zawodowo i finansowo. Finansowo, pod warunkiem, że nie dacie się ponieść zbędnemu szastaniu pieniędzy. I nie liczcie proszę pieniędzy, które" mają przyjść, które już do was idą". Liczcie tylko te, które już zaksięgowano na waszych kontach. 

Zdrowie

Rok 2017 nie przewiduje dla was dużych trudności zdrowotnych. Działa oczyszczająco na sprawy rozpoczęte w latach ubiegłych. Wielu będzie kontynuować zalecone terapie albo po prostu przejdzie gładko i radośnie na zdrowy tryb życia. W tym temacie, z radością przyznaję, że uda wam się utrzymać równowagę, bez szalonych huśtawkowych zrywów. I bez waszej drugiej skórki czyli przesady. :) :) 
Baranki borykające się z jakąś drobną, ale złośliwą przypadłością, z radością odkrywam fakt, że odnajdziecie odpowiedniego terapeutę, który pokieruje was z sukcesem w stronę całkowitego pozbycia się szkodnika.
Będą i tacy, którzy zdecydują się na wykonanie zabiegu od dawna odkładanego. Teraz jest ten dobry moment i pewność, że zabieg przyniesie zadowalające efekty.

Uczucia

I mamy kolejny, mocno zaznaczony dział życia. Oj będzie się działo. :) 
Zaczynamy od osób, które tkwią w związkach trudnych. Nie ma takiej opcji, aby rok 2017 nie przyniósł uwolnienia. To, na co udawało się wam nie zwracać uwagi przez często kilkuletni okres czasu, teraz zacznie dzwonić i trzaskać drzwiami. Skończy się cierpliwość, wyczerpią tłumaczenia, zaginie nadzieja na poprawę. Narodzi się w zamian ogromna, mocna potrzeba uwolnienia się zerwania kajdanków. Nic nie wskórają prośby, groźby i błagania. Przetniecie całkowicie i posiekacie na kawałeczki to, co wam blokowało wolność. I dobrze. Za rogiem, bowiem czekają nowe wyzwania, nowe osoby, nowe możliwości do stworzenia szczęśliwego związku.

Baranki żyjące obok właściwych partnerów mogą śmiało planować wspólne zamieszkanie, zaręczyny czy ślub. Pojawi się też wiele ciążowych brzuszków, które głaskać będziecie z miłością i radosnym oczekiwaniem. Radości tej doczekają się również te baranki, które na polu ojcostwa czy macierzyństwa napotykały ostatnio poważne problemy. Posypią się chrzciny i wesela. Będzie impreza za imprezą. Dziewczyny szykować stroje :). 

Podsumowanie

Rok 2017 obiecał wziąć was pod swoje skrzydła i zaopiekować się wami jak najlepszy przyjaciel. I z pewnością dotrzyma tego przyrzeczenia. Jeżeli będzie musiał coś wam zabrać, usunąć z waszej drogi, to znaczy, że to jedynie sprawiało wrażenie potrzebnego, a tak naprawdę zajmowało cenne miejsce, na które nie mogło wjechać coś świeżego i radosnego. Pomachajcie temu czemuś chusteczką na pożegnanie i szybko odwróćcie się w stronę nowości. Wasze życie nabierze rumieńców. Rozkwitnie i dział zawodowy i uczuciowy. A te dwa działy jak nam dobrze wiadomo, potrafią pięknie wzmocnić i dział zdrowia psychicznego, a co za tym idzie i fizycznego. Pomimo wielu spraw, bieganiny, potraficie cudownie się regenerować i tryskać radością. Mogę śmiało powiedzieć, ze należeć będziecie do szczęśliwców roku 2017.

Pozdrawiam serdecznie zodiakalne Baranki i życzę spełnienia się wszystkich tych wspaniałości opisanych powyżej. 

5 komentarzy:

 1. Bardzo dziekuje :) Asia

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuje. Pani horoskop jako jedyny sprawdza mi sie najbardziej. Mam nadzieje,ze wiekszosc sie spelni ;)
  Wesolych Swiat i zdrowych! Pozdrawiam cieplutko Angelika :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziekuje! Pani horoskop jako jedyny sprawdza mi sie najbardziej.Mam nadzieje,ze wiekszosc sie spelni :) Pogodnych,zdrowych i wesolych swiat! Pozdrawiam cieplutko. Angelika

  OdpowiedzUsuń
 4. wspanialy horoskop mam nadziee ze sie sparwadzi bo szukam iinej prace.dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten horoskop... wydaje mi się bardzo!!!!! prawdopodobny i jakoś .. tak! czuję go wewnętrznie. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń