wtorek, 27 grudnia 2016

WODNIK - HOROSKOP NA ROK 2017

Praca i finanse

Rok 2017 moje drogi Wodniki będzie dla was rokiem pełnym działań. Nastąpi wiele zmian w sprawach nie tylko pracy, ale i waszego stosunku do niej. Wielu z was zechce się uczyć. Będą zapisy na kursy i szkolenia. Będą długie wieczory z książką na kolanie, z różnego rodzaju poradnikami. A wszystko związane przede wszystkim z wykonywaną pracą, lub takim zajęciem, któremu chcielibyście się wkrótce poświecić. W tym roku napotkacie przeszkody ze strony szefa lub współpracownika, których celem będzie zmusić was do ponownego przyjrzenia się waszemu zachowaniu lub sposobie pracy. Ten rok nie
oszczędzi wam trudnych sytuacji z kimś bliskim sercu. Będzie to również miało związek ze sprawami majątkowymi. Wielu Wodników już w roku, który dobiega końca musiało stoczyć walkę z bratem, synem, czy byłym mężem w sprawach związanych ze wspólną kiedyś pracą. W tym roku będzie kontynuacja tych rozmów, a raczej tych walk. Często niestety ich zakończenie nastąpi dopiero w sądzie. Musze przyznać, że ogromna, ogromna ich większość to wielka krzywda dla was. Mam na myśli sam fakt, że zaistniały, bo już sam wynik, będzie dla was pozytywny. Te sytuacje, tak przykre, tak bolesne, zmienią bardzo nie tylko wasz stosunek do pracy, do bliskich osób. One zmienią was samych. Po roku 2017 żaden Wodnik nie będzie taki ,  jaki był. Nie będziecie uciekać w świat marzeń i bujania w obłokach w momentach trudnych, ale staniecie do walki. Może nie do razu z impetem waszego brata Barana, ale jednak najbliżsi już zauważą, że nie można wam sprzedawać, co się chce. Z tej spokojnej, marzycielskiej istoty, ustępującej z drogi, zamienicie się w osobę z krwi i kości. I na dodatek z mieczem w dłoni. To już nie będzie zając zakopujący w pośpiechu norę przed atakującym. To będzie wilczyca, która  stoi w jamie i pokazuje kły. Te zmiany należą do kolejnego etapu waszych lekcji karmicznych i w wielu przypadkach, przeniosą się również na wasze związki uczuciowe.


Zdrowie

Wodnik zechce zmienić coś w temacie zdrowia. Najpierw nie będzie wiedział, co albo jak. I znowu zagłębi się w szukanie wiadomości i porad. Ruszy w świat gimnastyki, zdrowego odżywiania. Obudzi w sobie silną dbałość o wygląd zewnętrzny i stan wnętrza. Zarówno cielesnego jak i duchowego. Nada nowego uroku, nowego znaczenia tak dobrym genom, które prawie każdy z was posiada. Znikną problemy z krążeniem. Również z metabolizmem, który zacznie pracować o wiele lepiej.


Uczucia

Jesteście przez kończący się rok mocno poturbowani przez waszych byłych partnerów. Koniec roku, pozwolił wielu z was powrócić ponownie w ramiona tej samej osoby. Widzicie jednak, że to już nie jest to, co było kiedyś. Tamto dawno zginęło. Tak, więc przy pierwszej dobrej okazji zechcecie ten związek jednak zakończyć ostatecznie, albo zamienić go w czysto przyjacielski.
Pojawią się okazje na nowe znajomości i rozpoczną nowe związki. Wasze podejście do nowych osób, będzie już inne niż to przed laty, do poprzedniego partnera. Pamiętajcie, aby się nie śpieszyć z wyborem, bo wasze związki trwają długo a wy nie potraficie ani związków kończyć, ani wymiatać uczucia z serca. Lubicie gromadzić wspomnienia i pielęgnować uczucie przez lata całe. 
W stałych związkach przydałoby się ożywić trochę sytuacją. Najpierw solidną kłótnią (tak, tak- nie pomyliłam się), a potem wprowadzeniem nowych zasad. Tylko tak unikniecie rutyny i całkowitego zagubienia się, zapomnienia, po co kogoś i do czego coś macie. Troszkę więcej ognia Wodniczki, zima przyszła nie tylko na podwórko i drogę. 

Podsumowanie

Rok ten będzie rokiem bardzo znaczącym i energicznym szczególnie w sprawach zawodowych, finansowych i rodzinnych, które zmuszą was do zmiany zachowań. Skoro już nauczycie  się wystawiać pazurki w walce o swój majątek, to nauczycie się również walczyć o swoje w innych działach życia. Pozdrawiam i życzę samozaparcia i siły w tym przeistaczaniu się.

7 komentarzy:

 1. Oj by tylko sie to spelnilo(mysle o sadzie).Krzywdy doznalam juz chyba dosc i to przez dlugie lata,jesli nie cale zycie.Dziekuje za dobra wrozby,by tylko sie spelnila.Moze warto poczekac,bo juz mialam inne zamiary.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 2. Tyle się sprawdziło w obecnym roku,horoskopy ,wróżby oraz interpretacje snów,więc ten na przyszły rok pewnie też się sprawdzi. Tym bardziej że początek i uczucia już trafione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 3. Pani Krystyno a o Rybkach Pani zapomniała?😉

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Krystyno a o Rybkach Pani zapomniała?😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Krystyno a o Rybkach Pani zapomniała?😉

  OdpowiedzUsuń