sobota, 3 grudnia 2016

SKORPION - HOROSKOP na miesiąc GRUDZIEŃ

Praca i finanse

Czekają was trudne decyzje odnośnie spraw zawodowych. Wielu z was zdecyduje się opuścić dotychczasowe miesjce pracy. Inni zmienią kierunek studiów. Nie obejdzie się bez złości ze strony przełożonych lub rodziny. Nikt i nic nie zmieni jednak waszej wcześniejszej decyzji. Wszystko zakończy się dość szybko, bo już w nastepnego miesiąca a najpóźniej w lutym podejmiecie nową pracę. Niektórzy z was zdecydują się na otwarcie własnej działalności. Sprawy finansowe moga
stanowić w wielu przypadkach przeszkodę w realizacji górnolotnych planów, ale z pomocą pośpieszy wam rodzina. 

Zdrowie

Dokuczać mogą przede wszystkim problemy związane z układem kostnym. Również w temacie uzębienia. Niezbyt chętnie będą was opuszczać również dolegliwości , które zagościły w waszym ciele już od dawna. Otrzymacie drogą terapię, ale jej wyników nie zobaczycie jeszcze w tym miesiącu. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 Uczucia

Proszę o rozwage wszystkie pary, które ostatnio skaczą sobie do gardła. Zastanówcie się czy to co czujecie to naprawdę wasze uczucia i czy rzeczywiście chcecie rozstania. W wielu przypadkach bowiem, nie chodzi wcale o rozstaie tylko o to by zmienić partnera. Moi kochani, to wam się nie uda. On/ona pozostanie taki jaki był/była. Proszę wziąć to pod uwagę podczas wystawiaia jego/jej rzeczy za drzwi. Bo wyjdzie i już nie wróci. Szantaż  się nie powiedzie. Jeżeli jestescie pewni, że najbardziej chodzi wam o "święty sposkój", to kontynuujcie. 
Samotni mają szansę na spotkanie kogoś ciepłego i rodzinnego. Ten miesiąc wielu z was przyniesie radość i szansę na domowe ognisko.  

1 komentarz:

 1. weryfikacja skorpion ; Praca - z dniem 1 grudnia zakonczylam wspolprace z pewna firma, i nie szukalam w grudniu pracy,zaczne po nowym roku.
  zdrowie- droga terapia byla ,ale o dziwio odczulam po 1 zabiegu rezulalty pt lepij sie czulam.
  uczucia- klocimy sie u nas norma ,ale nie rozstajemy sie


  pozdrawiam
  Sylwia.P

  OdpowiedzUsuń