poniedziałek, 26 grudnia 2016

SKORPION - HOROSKOP NA ROK 2017


Praca i finanse 

Rok 2017 dla wielu z was będzie momentem podejmowania wielkich decyzji zawodowych. Nowe oferty pojawią się nie tylko u tych, którzy szukają, ale i u Skorpionów nieplanujących absolutnie zmiany. Co ciekawe, propozycje takie przyjdą parami. W wielu przypadkach będą to również propozycje związane z wyjazdem z kraju. Do zmian takich nie dojdzie z dnia na dzień. Najpierw pojawią się oferty, ktoś zacznie nakłaniać, pokazywać plusy takiej zmiany i powoli, krok po kroku
zaczniecie i wy do tego pomysłu się zapalać. Jak na złość, pojawi się również druga propozycja. Często związana z wielką okazją do otwarcia własnego biznesu. Będzie kusić nie jednego Skorpionika. Bo i tam dobrze, i tu byłoby super mieć własne godziny pracy i trzymać władzę szefa  w ręku. Muszę jednak szczerze dodać, że nie wszyscy zdążą dokonać takich zmian w roku 2017. W wielu przypadkach przesuną się one w czasie, teraz tylko będąc bardzo konkretnym zwiastunem. Sprawy finansowe w niektórych momentach roku będą dość mocno napięte. Krach może was dopaść zwłaszcza w okresie wiosennym i w końcówce lata. Proszę nie szarpać się na wielkie wydatki w tym roku, bo do zmian, jakie w którymś momencie zechcecie dokonać, będą wam potrzebne środki finansowe.  Zmiany zawodowe, jakie są wam pisane mogą mieć związek również ze sposobem w jaki pracujecie. Nie jeden Skorpion zmieni zawód, albo wprowadzi dodatkowe usługi do swej firmy, poszerzy asortyment.

Zdrowie

Rok troszkę humorzasty powiedziałabym. Taki zastój w podejmowaniu decyzji odnośnie gimnastyki, diety czy przejścia na jakąś terapię widać. Chandra pojawiająca się, co pewien czas, jakieś niezadowolenie z powodu włosów, pryszcza na buzi, czy innej duperelki. Na szczęście nie widzę ważnych zmian zdrowotnych, które mogłyby być powodem, do prawdziwych zmartwień. Widzę natomiast Dżina, który wielu z was przyniesie niespodziewane rozwiązanie sytuacji, na którą już położyliście krechę. Radosna wiadomość zawita również do rodzin, które straciły już nadzieję, na powiększenia rodziny. 

Uczucia 

Mnóstwo Skorpionów znajduje się obecnie w związku, który się wypalił. Związku, który zaczyna mocno nudzić, nie wnosząc nic nowego. Partner albo nie chce dokonać żadnych zmian w sowim życiu, albo wręcz przeciwnie, mocno naciska na was w temacie, w którym wy jeszcze odpowiedniej gotowości swojej nie widzicie. Okres wiosenny może wpłynąć "rozstaniowo" na wasz związek. To jednak pomoże i wam i partnerom zrozumieć co, tak naprawdę was łączy. Większość z tych par, pośpieszy z powrotem do wspólnego gniazda. I dopiero po takim kryzysowym momencie będzie gotowa na budowanie kolejnych "pięter" wspólnego życia. Takie "bum" pozwoli kobietom odkryć w sobie potrzebę macierzyństwa, której do tej pory absolutnie nie zauważały.  
Samotne Skorpiony, wy mieć będziecie dużo szans na poznanie kogoś, kto będzie gotowy dokładnie na to, co i wy. Rozpoczną się, więc i związki luźne i takie, które w szybkim czasie zakończą się poważnymi planami. W tym roku, wielu z was będzie głaskać rosnące brzuszki w oczekiwaniu na maluszka, pomimo iż początek roku samotnych was zastanie. Ale jak szybko- no, to dlaczego nie błyskawicznie? Sprostować tylko muszę, że nie chodzi mi tutaj o typowe wpadki i  smutek z tym związany. Ten rok 2017 pozwoli wam odnaleźć tego odpowiedniego partnera i taki szybki plan, nie będzie wcale złem koniecznym, ale czymś,  co się w dalszym życiu sprawdzi i potwierdzi. 


Podsumowanie

Rok troszkę dziwny, w którym radość przeplata się ze smutkiem, a spokój z szybkim podejmowaniem decyzji. Ale będzie to rok  ważnych decyzji w waszym życiu. Niechaj wszystkie one będą trafne i dadzą wam radość.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz