niedziela, 25 grudnia 2016

PANNA - HOROSKOP NA ROK 2017

Praca i finanse 

Sprawy zawodowo finansowe moje drogie Panny przedstawiają się bardzo dobrze dla prawie wszystkich. Piszę prawie, bo wielu z was, a właściwie to nas :), ( bo jest to również mój znak zodiaku), napotka problemy w postaci lenistwa i niechęci do zadbania o swoje zlecenia. Mam nadzieję jednak, że zwycięży rozsadek i chęć posiadania. Dochody będą bardzo dobre i dobre w zależności od  sposobu postrzegania tego tematu i potrzeb. Muszę jednak wspomnieć, że ten dochód to zgromadzony zostanie przede wszystkim przez
nasz własny, cierpliwy wysiłek. Pracować będziemy jak pszczółki. No właśnie. I tutaj musimy mieć się na baczności. Wszystkie Panny. Niebezpieczeństwo nadejść może, bowiem od strony partnera/partnerki. Jesteśmy zagrożeni stratami związanymi z partnerem/partnerką.  Na dodatek możemy mieć (znaczy się, będziemy mieć z pewnością) utrudnione postrzeganie, ocenianie i weryfikowanie z racji różowych okularów, które nosić będziemy zwłaszcza w okresie końcówki lata. Różowe okulary przykleją się do nosa zwłaszcza pannom z drugiej dziesiątki. Tak, więc zalecam już dziś, aby "zaopatrzyć" się w lojalną przyjaciółkę/przyjaciela, który  w odpowiedniej chwili pokaże drugą stronę monety. 

Zdrowie

Rok 2017 niesie wam dobre zdrowie i siłę do opanowania różnych spraw związanych pośrednio i bezpośrednio ze stanem zdrowia. Sukcesem zakończą się terapie i odchudzania. (Jestem pewna, że teraz się uda, bo sama od razu się lżej poczułam:)). Panny z trzeciej dekady mogą napotkać małe problemy w postaci niezbyt dobrych wyników badań, zwłaszcza pod koniec sierpnia. Proszę jednak nie panikować, bo będzie to tylko sygnał, który pomoże wam w porę zapobiec chorobie. 

Uczucia

Pierwsza dziesiątka znaku dostanie szansę na nową miłość już w lutym. Pozostali muszą troszkę poczekać. Nowe miłości dla nas rozłożone, bowiem będą w różnych terminach. Nie zabraknie ich jednak dla żadnej Panny. Będący w stałych związkach odczują mocną potrzebę odbudować i upiększyć związek. Odszukają odłożoną na strych czy do piwnicy, potrzebę romantycznych szaleństw i ognistych nocy. Chętnie zakupicie erotyczne akcesoria i rozgrzejecie monotonne noce. Samotni chętnie zawierać będą nowe znajomości.  Dużo z nich początek swój mieć będzie podczas podróży, lub oczekiwania na lotnisku na bliskie osoby.  Muszę dodać jeszcze coś odnośnie tego, co minęło. Kochane Panny. Wiem, że sprawię ból wielu osobom, ale musicie to wiedzieć. Związki, które się rozpadły, już nie wrócą. Nie uda się skleić. One rozpadły się na dobre. Idą nowe. Są tuż, tuż. Proszę tylko pamiętać, aby nie ufać za szybko, na ślepo. Nie pozwólcie wciągnąć się za głęboko w grę komuś, kto dopiero co,  się pojawił. My Panny musimy pamiętać, że w tym roku mamy nad głową transparent, który głosi "z racji różowych okularów, zapłacisz słono za miłość". Tak, więc, pozwólmy sobie na słodkie motylki w brzuchu, ale i rozmawiajmy o tym z przyjacielem, aby zdążył wyłapać i pokazać nam drugą stronę "medalu". 

Podsumowanie

Rok 2017 daje nam sukcesy na polu zawodowym. Pomaga w sprawach zdrowotnych. Pozwala zakochać się i poszybować w przestworzach, ale kaleczy nas możliwością rzetelnej oceny działań osób nam bardzo bliskich. Możemy zostać skrzywdzeni przez naszych partnerów/partnerki i dorosłe dzieci. Proszę o tym pamiętać podczas podejmowania decyzji o pomocy, zwłaszcza finansowej. 
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panny i życzę wyćwiczenia umiejętności patrzenia ponad różowymi okularami. :) 


1 komentarz:

  1. mam nadzieję że ten rok będzie taki kolorowy jak w horoskopie bo trochę na taki scenariusz czekałam :) :)

    OdpowiedzUsuń