piątek, 2 grudnia 2016

RAK - HOROSKOP na miesiąc GRUDZIEŃ

Praca i finanse

Sprawy zawodowe stać będą pod znakiem wielu rozmów, dyskusji dość gwałtownych czasami. Dużo rozmów wstępnych w nowych zakładach pracy, ale niezbyt przyjazne nastawienie prowadzącego nabór. Uratować was może cierpliwość i upór w poszukiwaniach. Raczki mające stałą pracę nie raz zetkną się z nieprzyjemną sytuacją.
Dwulicowość, którą wielu z was ukrywa, zacznie się sama ujawniać, co przysporzy wam wielu wrogów. Przestańcie się bać i opowiedzcie się prosto i konkretnie po jednej strony. To zdecydowanie lepiej wpłynie na dalszy ciąg sprawy, związku, sytuacji. Trudno będzie wam moje drogie Raczki zakończyć spory z pracodawcą, czy też uzyskać pożyczke w banku.


 Zdrowie

Dokuczać moga problemy związane z nerkami, pęcherzem, prostatą. Proszę zadbać o drobne nawet dolegliwości, bo szybko przerodzić się mogą  w poważny problem. Częste stany podgorączkowe zniszczą troszkę waszą witalność i chęć do życia, ale na szczęscie pojawią się tylko 2-3 razy. 


 Uczucia 

Wielu z was odczuwać będzie brak bliskiej osoby, z którą zerwany został kontakt. Rozczarowanie i smutek temu towarzyszący utrzymywał się będzie w okresie przedświąteczym. Pózniej, nowe znajomości, ciekawe zaproszenia, nie pozwolą wam o tym myśleć. Serdeczne wam osoby zadbają o to, by święta upłynęły wesoło. Zorganizują również specjalnie dla was spotkania w gronie osób, które są wolne, a których jeszcze nie znacie. 
Raki będące w stałych związkach, czekają jeszcze jakieś roznowy, będące ciagiem dalszym po przebytych kłotniach, zdradach i oszustwach. Zanim święta zastukają do drzwi, wszystkie sprawy zostaną wyjaśnione i prawie zapomniane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz