piątek, 23 grudnia 2016

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP NA ROK 2017

Praca i finanse


Rok 2017 śpieszy wyrównać krzywdy, jakich dostarczył wam rok poprzedni. Wielu z was zostało zranionych różnymi decyzjami w sprawach albo zawodowych, albo materialnych. Większość skrzywdzonych znajdzie zadośćuczynienie w pierwszej połowie roku. Pozostali w ostatnich miesiącach. Zanim to nastąpi, czeka was okres, kiedy to powoli, stopniowo, zaczniecie rozumieć nie tylko powody, ale i korzyści takich działań poprzedniego roku. Bliźnięta, które wyzywały
na niemożność otrzymania awansu, które zmuszone były do zmiany pracy, teraz z perspektywy czasu docenią dobroć całej tej historii. Ten zastój właśnie i nauki, jakie pobraliście dzięki postojowi, teraz posłuży jako napęd do działań. Finanse zaczną napływać z więcej niż jednej strony. Skąd dokładnie, to już sprawy indywidualne. Większość z was odkryje w sobie talent i zacznie zarobkować na nowym hobby.  Inni nie tyle odkryją coś nowego, ale rozbudują to, na co kiedyś nie mieli czasu albo psychicznej potrzeby tworzenia. Jeszcze inne Bliźnięta otrzymywać będą stałą pomoc od bogatszych członków najbliższej rodziny. Wygrane zostaną sprawy związane z dawnym pracodawcą lub firmą ubezpieczeniową. Tak, więc możecie śmiało podnieść głowę i poddać się działaniu pozytywnych życiowych fluidów. 

Zdrowie

Większość z was w roku, który właśnie dobiega końca musiała stawić czoło chorobie bliskiej osobie. Wielu z was osobę tę utraciło. Inni zmagają się dalej z chorobą, którą uleczyć jest bardzo trudno. Często są to uzależnienia, które nie sposób zlikwidować. Dotyczą przede wszystkich waszych partnerów lub dzieci. Rok 2017 pomoże wam nie tyle zlikwidować te uzależnienia, co zdejmie wam z oczu mgłę, która nie pozwalała dojrzeć sprawy jasno i wyraźnie. Tam, gdzie problem ten trwa dłużej niż półtora roku, szansy na niespodziewaną poprawę tylko , dlatego że bierzecie w tym udział, nie ma. Jeżeli chcesz naprawdę pomóc, to przestań udzielać pomocy i przyjmować pod skrzydła znowu i znowu. Zacznij stawiać żądania i dotrzymywać słowa. Pozwól bliskiej ci osobie podjąć decyzję. Niech to będzie jej/jego własna decyzja. A ty poświęć ten czas dla siebie samej/samego. Ustabilizuj swoją pozycję i swoje finanse. To pomoże ci odzyskać równowagę psychiczną. Skoncentruj się przede wszystkim na sobie, odbuduj nadwątlone siły. Ostatnio bardzo dużo dajesz z siebie. Wyrównaj to, zanim zaczniesz czuć się coraz gorzej. Masz obowiązek teraz popracować nad sobą i nad swoją kondycją na kolejne lata. 

Uczucia

Ustabilizuje się sytuacja w nowych związkach i zacznie rozkwitać większą stabilizacją. Zwykłe "chodzenie" z sobą, krok po kroku przeobrazi się we wspólne przebywanie całymi dniami. Związki, w których od dawna już jest taka stabilizacja, uczynią kolejny krok i staną na ślubnym kobiercu. W wielu domach pojawi się maluszek. Nie wydaje mi się, aby ktokolwiek z was pozostał samotny. Ci, którzy uwolnią się z trudnego związku, będą mieli okazję, bardzo szybko do rozpoczęcia nowego. Już bez tego brzemienia trosk i uzależnień. 

Podsumowanie 

Rok 2017 będzie dla większości z was rokiem radości i wolności. Wolności ciała i umysłu. Wystarczy, że nie pozostaniecie głusi na żądania, jakie wam stawia i pozostawicie za sobą to, co dalej już trwać nie powinno. Nowe okazje pojawią się w każdej dziedzinie waszego życia niosąc uśmiech i prezenty. Trochę trudniej mogą ten rok odbierać Bliźnięta z trzeciej dekady. Od was rok 2017 wymagał będzie większej dyscypliny i wydajności. Nauczycie się tworzyć nowe pomysły i wprowadzać je od razu w życie. Na koniec roku zrozumiecie, jak wspaniale się rozwinęliście. Ile dobrego stworzyły wasze ręce i umysły. 
Pozdrawiam serdecznie wszystkie BLIŹNIĘTA i życząc wam siły i natchnienia w realizacji marzeń. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz