piątek, 2 grudnia 2016

WAGA - HOROSKOP na miesiąc GRUDZIEŃ

Praca i finanse

Koło fortuny zapowiada zmiany w zakładzie pracy, które trwać będą do końca stycznia. Jedni z was otrzymają awans lub podwyżkę, inni jedno i drugie. Będą i tacy, których zaskoczy ciekawa oferta z innego zakładu. Niektóre Wagi skoncentrują się na planach stworzenia własnego zakładu. Wrócą do was pieniążki pożyczone dawno temu. Radość z wygranej w gry losowe również zagości w wielu domach. Jeżeli zastanawiasz się nad
pożyczką na większy zakup, to smiało możesz startować. Bank będzie przychylny twoim planom.

Zdrowie

Radosne wiadomości dla osób będących w depresji. Pojawi się osoba która potrafi skutecznie przerwać te mroczne myśli. Miesiąc upływający pod znakiem zdrowia i samoistnych uzdrowień. Mogą jedynie wystepować problemy z zatrzymywaniem wody w organiźmie, opuchlizną. 

Uczucia

W stałych związkach nie zabraknie ani ognia ani uczuć. Będzie zatem i erotycznie i serdecznie.  Zostaną  wykrzyczane wszelakie pretensje i żale i na nowo zaświeci tęcza. Samotni szukać będą partnera, który bedzie reprezentował dokładnie przeciwne do waszych cechy charakteru . Tak więc będzie i tutaj dość mocno od samego początku. Tak jak lubicie. Konkretnie. 

3 komentarze:

  1. Super, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. moja mama waga wygrała dzisiaj 24 zł w totolotka :D Wszyscy sę cieszą :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ja wciaz czekam na ta wygrana))

    OdpowiedzUsuń