piątek, 23 grudnia 2016

RAK- HOROSKOP NA ROK 2017

Praca i finanse


Rok 2017 otwiera przed wami wiele nowych możliwości zawodowych, ale równocześnie zaleca utrzymywać równowagę pomiędzy wydatkami i przychodami. I wie, co mówi. Poszukujący pracy w ogromnej większości przypadków nie będą mieć problemu z jej podjęciem. Pomogą znajomi i rodzina. Pomimo tak sprawnej pomocy i praktycznie wykluczenia sytuacji, że będziecie bez wynagrodzenia, musicie stawić czoła
trudnym okresom. Finansowa bomba, wprawdzie niewielka, ale jednak może uderzyć w lutym i sierpniu. Dotyczyć to będzie zwłaszcza Raczków z drugiej i trzeciej dekady. Te ekstra wydatki niekoniecznie związane będą z wami konkretnie. Mogą dotyczyć najbliższej rodziny, która zwróci się do was o pomoc. Proszę brać to pod uwagę i na wszelki wypadek zostawić sobie coś na koncie. I w żadnym wypadku nie planować w tym roku,  a zwłaszcza w okolicach lutego i sierpnia ogromnych wydatków, na które nie jesteście dobrze przygotowani. Poza tymi etapami, sprawy finansowe będą biegły w miarę spokojnym i uregulowanym rytmem. Przy odrobinie wysiłku, kariera wielu z was zacznie powoli,  ale stabilnie piąć się w górę. 


Zdrowie

Sytuacja zdrowotna nie przedstawia większych problemów zdrowotnych. Czasami jedynie wpadać możecie w hormonalną huśtawkę. To ujawniać się może tym, że radosny dzień przerodzić się może w melancholijny wieczór i na odwrót.  Raz pragnąć będziecie domowego ogniska i rodziny obok, a raz ciszy i spokoju. I samotności. Przyjaciołom i rodzinie trudno będzie za wami nadążyć. Dojdą do skutku niewielkie zabiegi, planowane od dawna i przyniosą oczekiwane rezultaty. 

Uczucia

Sytuacja uczuciowa w miarę stabilna pisana jest głównie  Raczkom z pierwszej dekady znaku. I to poza okresem lutego i sierpnia. W tych dwóch miesiącach, różnie to może wyglądać. Dział uczuciowy stawiać będzie czoła w tym roku różnym wichrom i trzęsieniom ziemi. Wielu z was zdecyduje się na zalegalizowanie związku. Będzie to w wielu przypadkach decyzja niespodziewana, zupełnie nieplanowana wcześniej. Powodem może być ciąża, ale również i nagłe pragnienie posiadania stałego partnera. Nie zawsze te wasze decyzje będą słuszne, dlatego też, proszę o ile to możliwe, wstrzymać sie przed nimi. A przynajmniej zostawić sobie czas na przemyślenie. Niech ten czas od decyzji do realizacji będzie dłuższy. 
Niestety te życiowe tegoroczne wichry zaatakują również w inny sposób wielu z was, wprowadzając w wasze związki rozstania i rozwody. I tutaj również wiele decyzji spadnie nagle, zupełnie niespodziewanie. A to też pociągnie za sobą ogromne zmiany i wydatki. 
Proszę pamiętać, że skoro ten rok tak będzie na was działał, to nie mówicie ostatniego słowa od razu, podczas kłótni. Dajcie sobie i partnerowi czas na ochłonięcie. Na przemyślenie. Łatwo, bowiem rozbić a trudnej skleić z powrotem.

Podsumowanie

Rok 2017 nie należy do waszych najlepszych, dlatego też proszę o wzmożoną uwagę podczas podejmowania decyzji. Konieczna również potrójna (przynajmniej) dawka cierpliwości. Dokonacie z pewnością wielu radykalnych zmian. Serdecznie wam życzę, aby wszystkie te zmiany przyniosły wam radość i zadowolenie w późniejszym terminie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz